Originalus Evelinos Young ir brolių sveikinimas mamai: Jurga Anusauskienė nesulaikė ašarų

Jurga Anusauskienė su dukra Evelina Anusauskaite-Young/Viganto Ovadnevo nuotr.
Jurga Anusauskienė su dukra Evelina Anusauskaite-Young/Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-05-05 13:11
AA

Žinoma fotomenininkė, trijų vaikų mama Jurga Anusauskienė balandžio 30-tąją atšventė 50 metų jubiliejų. Nors dėl pasaulinės pandemijos su visa šeima negalėjo susiburti ir paminėti gimtadienio, šiuo metu JAV gyvenanti Jurgos dukra Evelina Anusauskaitė-Young sugalvojo išeitį ir kartu su broliais Mindaugu ir Haroldu bei šeimos draugais surengė mamai staigmeną tiesiai po jos langais.

Savo socialinio tinklo Instagram paskyroje Evelina Anusauskaitė-Young pasidalijo vaizdine medžiaga, kurioje užfiksuotas unikalus sveikinimas mamai: kol skraidančio drono pagalba tiesiai pas J. Ansusauskienę skrido dovana,  jos kieme „išdygo“ užrašas iš šviečiančių raidžių „Mama, su gimtadieniu“.

Vaizdo įraše matyti didelė Jurgos nuostaba ir džiaugsmo ašaros.

 

Žinoma fotomenininkė neslepia, kad šio gimtadienio laukė jau nuo praeitų metų rudens, planavo didelę šventę su įspūdinga programa. Deja, planus sugriovė pandemija, todėl jokių staigmenų Jurga nesitikėjo.

„Neslėpsiu, atšaukus šventę buvo labai liūdna, tačiau visą liūdesį atpirko vaikų ir draugų suorganizuota dovana. Kai gimtadienio dieną pro langą pamačiau skrendantį droną su dovanomis, o pažvelgusi į apačią – šviečiantį užrašą, iš nuostabos ir emocijų vos neiškritau pro langą“, – juokėsi moteris.

J. Anusauskienė tikina, kad tai buvo itin smulkmeniškai apgalvotas planas: kol ji su dukra Evelina kalbėjo per vaizdo skambutį, sūnūs ir kiti draugai dėliojo šviečiančias raides bei skraidino droną.

Jurga Anusauskienė ir Evelina Young/ Asmeninio archyvo nuotr.

„Planas buvo surašytas minučių ir sekundžių tikslumų. Kol mes kalbėjome, viskas buvo suruošta, o tada suskambo muzika ir pamačiau nuostabų užrašą. Vėliau viena po kitos pradėjo plūsti dovanos žmonių, kurie tuo metu jau jungėsi prie bendro vaizdo skambučio".

Moteris atskleidė, kad tarp dovanų, kurios tuo metu buvo atgabentos į namus, buvo net deimantų. Ir vis dėlto, ne dovanos, o pati idėja ir šeimos bei draugų susivienijimas paliko didžiausią įspūdį. Gimtadienio nuotaikomis Jurga Anusauskienė gyvena lig šiol.

Jurga Anusauskienė (24 nuotr.)
+18