Originalus festivalio „Mėnuo Juodaragis“ dalyvių stilius: raskite draugus arba save

Festivalio dalyvių stilius / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paskutiniame vasaros festivalyje „Mėnuo Juodaragis“ – gausu stilingų ir originaliai apsirengusių svečių. Kaitinant saulei, festivalininkai dienas praleido mėgaudamiesi šiluma ir laukė vakare vyksiančių koncertų.

Devynioliktasis savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“ kvietė šventiškai pabaigti vasarą. Festivalio lankytojai atrodė originaliai ir kaip įmanydami stengėsi išsiskirti iš minios.

Festivalis įsikūręs naujoje erdvėje – Dūburio ežero saloje prie Antazavės, Zarasų rajone. Ilgametes tradicijas puoselėjantis nepriklausomas renginys stebina festivalio lankytojus ne tik išskirtine muzikos, bet gausia kultūros ir meno programa.​

Festivalio „Mėnuo juodaragis“ dalyviai ir žiūrovai (31 nuotr.)
+25

„Mėnuo Juodaragis“ – tai festivalis festivalyje, siūlantis programą nuo ankstaus ryto iki vėlyvos nakties. Keturiose muzikose scenose pasirodymus rengia per 50 atlikėjų iš užsienio ir Lietuvos.

Salos aplinkoje atsiskleidė ir tradicija tapusio gamtiško meno – ekomenio – instaliacijos, sukurtos iš aplinkoje randamų medžiagų bei nestokojančios taiklios minties.

Festivalio lankytojai galėjo mėgautis gausiu ir įvairiu maisto pasirinkimu, nuo lietuviškos virtuvės iki tailandietiško, indiško maisto ar belgiškų vaflių, vegetariško bei veganiško maisto.

Skaitykite daugiau