Orijus Gasanovas atsisveikino su laida „Didysis O“: „Neprisimenu, ką reiškia pusryčiauti namuose“

Orijus Gasanovas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Orijus Gasanovas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-02 12:54
AA

Naująjį rudens sezoną radijo stotis ZIP FM pradeda su naujienomis – penkerius metus klausytojus žadinęs rytinis šou „Didysis O“ šį penktadienį eteryje skambėjo paskutinį kartą.

„Neprisimenu, ką reiškia pusryčiauti namuose. Nežinau, kas yra rytiniai miesto kamščiai, nes į darbą važiuodavau dar prieš juos, o eterį baigdavau jiems jau išsisklaidžius“, – sako žinomas žurnalistas, ryto šou „Didysis O“ balsas Orijus Gasanovas.

Nuo 2011-ųjų rugsėjo iki 2016-ųjų rugsėjo 2-osios keldavęs Lietuvą „Didysis O“ savo klausytojams išdalino beveik penkis tūkstančius dovanų, sulaukė daugiau nei dviejų šimtų garsių ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje svečių. Vasaromis laidos vedėjas Orijus Gasanovas, kartu su visa komanda persikeldavo į Palangos studiją, kur kalbindavo ryškiausius Palangos poilsiautojus, o kartu su žvaigždėmis tiesioginiame eteryje maudydavosi ledinėje Baltijos jūroje.

Orijus Gasanovas ir Agness Landau / Asmeninė nuotr.

Vos tik startavusi rytinė radijo stoties ZIP FM laida „Didysis O“ turėjo net kelis realybės šou. Vieno jų metu pirmakursė studentė Loreta iš užmiesčio, kiekvieną savaitę eteryje skelbė, ar jau prarado nekaltybę po to laiko, kai atvyko studijuoti į Vilnių. Mergina nekaltybės nuotykius baigė po keturių mėnesių, kai pagaliau surado tą vienintelį.

Ryto šou „Didysis O“ buvo ir bobutės rubrika – kiekvieną rytą močiutė eteryje skelbdavo, kiek kiaušinių jos vištos padėjo, o klausytojai turėdavo atspėti tą skaičių. Keisčiausios ir įdomiausios ryto laidos „Didysis O“ rubrikos ir realybės šou stebino ir domino visus klausytojus, ir „laužė“ radijo eterio standartus.

Orijus Gasanovas ir Agness Landau / Asmeninė nuotr.

Žurnalistas Orijus Gasanovas iš radijo stoties ZIP FM eterio niekur nedingsta. Jau nuo pirmadienio jis su kolege Simona Bandita pradės naują, ypatingą šou, kurį radijo klausytojai girdės darbo dienomis nuo 15 iki 19 valandos. Rytinį eterio laiką perims klausytojų pamilti „ZIPsteriai“ su „Humoro klubo“ žvaigžde Dominyku Klajumu ir didžėjumi Titu Motuzu.

Garsenybės Orijaus Gasanovo laidoje „Didysis O“ (19 nuotr.)
+13