Orijus Gasanovas pateko į avariją: susidūrė trys automobiliai

Orijus Gasanovas / Dariaus Kučio nuotr. ir stop kadras
Kristina Kanevičiūtė, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienio rytas žurnalistui ir laidų vedėjui Orijui Gasanovui prasidėjo ne itin smagiai – vyras papuolė į avariją. Į taksi automobiliu važiavusį žurnalistą iš niekur nieko trenkėsi kitas automobilis. Nors incidento metu sužalojimų O.Gasanovas nepatyrė, netikėtas smūgis jam sukėlė nedidelį šoką.

Trečiadienio rytą, kaip įprastai, Vilnius užsipildo automobilių sudarytais kamščiais. Tokį jį prisimena ir į svarbų susitikimą šį rytą važiavęs Orijus Gasanovas. Žurnalistas portalui 15min pasakojo vykęs išsikviestu „Bolt“ automobiliu, kai Geležinio vilko gatvėje netikėtai pajuto smūgį.

„Staiga pajutau, kaip mums į užpakalį stipriai kažkas įvažiavo. Nuskrido nuo manęs kepurė, nes smūgis iš tikrųjų buvo labai didelis. Buvo šokas, paklausiau vairuotojo, ar jam viskas gerai, jis atsakė, kad viskas gerai“, – pirmąsias minutes po avarijos prisiminė O.Gasanovas.

Avarija / Stop kadras

Atsigavęs jis žvilgtelėjo pro automobilio langą, kur buvo galima pamatyti kitą sumaitotą transporto priemonę.

„Žiūrint į tą mašiną atrodė, kad čia tikrai kažkas baisaus. O toje, kurioje aš sėdėjau, iš vidaus nesimatė, kad ji suvaryta, bet iš išorės matėsi, jog ir ji nukentėjo“, – 15min pasakojo O.Gasanovas.

Išlipęs iš automobilio žurnalistas taip pat išvydo, kad į eismo įvykį pateko ne tik šie du automobiliai, bet dar ir trečias. Tačiau, kas tiksliai nutiko trečiajam, Orijus teigė nežinantis.

„Kita apsisuko ir nuvažiavo nuo važiuojamosios dalies priekiu ir pasisuko į mus. Neįsivaizduoju, kaip tai įvyko, nes viskas nutiko sekundėmis, labai greitai“, – 15min sakė jis.

Avarija / Stop kadras

Pasiteiravus, ar nepatyrė kokių nors sužalojimų, žurnalistas pasidžiaugė, kad iš jų išvengti pavyko.

„Net nesusitrenkiau. Kai rodo televizijoje avarijas, kad po smūgio nuneša kūnus, jie stipriai trenkiasi, tai to man nebuvo. Viskas gerai“, – 15min patikino O.Gasanovas. Tačiau kas sukėlė avariją ir kodėl atsirado trečias automobilis, Orijus nesiaiškino, nes skubėjo į svarbų susitikimą. Todėl jis netrukus išsikvietė kitą automobilį.

„Vėlavau į susitikimą ir vienintelis dalykas, ko prašiau vairuotojo, kad atšauktų mūsų kelionę, nes negalėjau išsikviesti naujo vairuotojo. Žmogui irgi buvo šokas, tai jis sakė, kad atšaukė, bet tada pasirodė, jog ne. Galiausiai atšaukė ir aš iškviečiau naują „Bolt“. Atvažiavęs vairuotojas sakė, kaip čia baisiai, bet nieko neišsiaiškinau“, – kalbėjo pašnekovas.

Orijus Gasanovas / Asmeninio albumo nuotr.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Orijus patenka į tokį eismo įvykį. Panašus įvyko ir prieš daugiau nei 10 metų, kai vyras kartu su kolege žurnaliste Jurga Baltrukonyte ir jos šeima lankėsi Brazilijoje.

„Mes važiavome labai tolimą atstumą iš Brazilijos miestelio Paracuru į tokį miestą Fortalezą. Buvo popietinis laikas, todėl pasisamdėme kaime taksistą, kuris mus vežė. Tačiau pastebėjome, kad tas taksistas buvo linkęs užmigti, jam akys merkėsi“, – 2008 metų įvykį prisiminė O.Gasanovas.

Orijus 15min teigė, kad minėtos kelionės metu visi baiminosi, jog taksistas gali užmigti, tad jie sugalvojo garsiai dainuoti ir kelti sąmyšį. Tačiau to buvo negana – netrukus jie išgirdo signalą.

Orijus Gasanovas

„Vienu momentu nebedainavome, užsnūdome visi. Aš tada akimirką prasimerkiu ir žiūriu, kad mums pradėjo signalinti džipas ir dėjome ant stabdžių. Tada irgi nesusižeidėme, bet mašinos susitrenkė. Pamenu, su lagaminais buvome išlaipinti ir tranzavome, kad mus nuvežtų į kelionės tikslą“, – kalbėjo Orijus.

15min dėl eismo įvykio susisiekė ir su Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja, kuri patvirtino, kad toks incidentas fiksuotas trečiadienio rytą 9:04 val.

„Ties „Škodos“ salonu, važiuojant į prekybos centrą „Ozas“ susidūrė trys automobiliai – „Volvo“, „Volkswagen“ ir „Toyota“. Greitosios medicinos pagalbos nereikėjo, pranešė dalyvis. Dėl kaltės buvo sutarta, pildys deklaracijas“, – komentavo Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja J.Samorokovskaja.

Fotogalerija:

Orijus Gasanovas (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau