„Oskarų“ apdovanojimų suknelės: pataikė į dešimtuką ar prašovė pro šalį?

Angelina Jolie, Jennifer Lawrence, Lupita Nyong'o ir Sandra Bullock / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie, Jennifer Lawrence, Lupita Nyong'o ir Sandra Bullock / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-03 09:36
AA

Sekmadienio vakarą (pirmadienio naktį Lietuvos laiku) pačios ryškiausios kino žvaigždės žengė „Oskarų“ apdovanojimų raudonuoju kilimu ir žavėjo nepriekaištingais stiliaus sprendimais.

Nedidelis pavasarinis lietus negadino nuotaikos ir tik anksčiausiai į „Dolby“ teatrą Holivude atvykusioms žvaigždėms prireikė skėčių – vėliau lietus nurimo ir Los Andželą pradėjo lepinti saulė.

86-ą kartą rengiamuose apdovanojimuose dalyvavusios aktorės tarsi susitarusios rinkosi šviesias sukneles, kurios atrodė ypač prabangiai. Pro šalį neprašovė ir prie klasikos – juodos spalvos – likusios aktorės. Bene daugiausia liaupsių sulaukė pirmąjį „Oskarą“ pelniusi Lupita Nyong'o, vilkėjusi specialiai jai sukurtą melsvą „Prada“ suknelę. Jennifer Lawrence šiemet nusprendė būti ryški ir vilkėjo elegantišką ryškiai raudoną „Dior“ suknelę.

Žmonės.lt apklausose kviečia įvertinti raudonuoju kilimu žengusių žvaigždžių įvaizdį ir išsakyti savo nuomonę komentaruose. Kuri buvo vakaro karalienė, o kuriai vertėtų pakeisti stilistą?

Ryškiausios kino žvaigždės ant „Oskarų“ apdovanojimų raudonojo kilimo (155 nuotr.)
+149

Lupita Nyong'o ir jos „Prada“ suknelė:

Lupita Nyong'o / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jennifer Lawrence ir jos „Dior“ suknelė:

Lupita Nyong'o / AFP/„Scanpix“ nuotr.