„Oskarų“ priešpiečiuose – nominantų jaudulys ir raudonojo kilimo mados

Šventės akimirkos / Vida Press nuotr.
Šventės akimirkos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-07 14:04
AA

„Oskaras“ – svarbiausias kino industrijos apdovanojimas, kasmet įteikiamas vasario mėnesį ir pelnantis pripažinimą visam gyvenimui. Artėjant apdovanojimų ceremonijai tradiciškai rengiami iškilmingi priešpiečiai, kuriuose susirenka visi nominantai.

Pirmadienio vakarą vykusių iškilmių raudonuoju kilimu žengė tokios žvaigždės kaip aktoriai Emma Stone bei Ryanas Goslingas, sužibėję filme „Kalifornijos svajos“ (La La Land).

Priešpiečiuose taip pat pasirodė netrukus gimdysianti Natalie Portman. Ji prestižiniam kino apdovanojimui nominuota už prezidento Johno F. Kennedy žmonos Jackie vaidmenį filme „Jackie“. Įspūdingame ir prabangiame renginyje taip pat buvo galima pamatyti filmo „Paslėpti skaičiai“ (Hidden Figures) žvaigždes Violą Davis ir Octavią Spencer, geriau pažįstamas iš 2014-ųjų hito „Tarnaitė“ (The Help).

Stilingai atrodė ir už antraplanį vaidmenį filme „Mėnesiena“ (Moonlight) nominuota aktorė Naomie Harris. Čia pat sukinėjosi prieštaringai vertinamas režisierius ir aktorius Melas Gibsonas, visuomet žavinga, baltu kostiumėliu pasipuošusi aktorė Nicole Kidman. Išskirtinėmis suknelėmis buvo pasipuošusios ir praeityje „Oskarui“ nominuotos aktorės Laura Dern bei Michelle Williams.

Šiais metais vyks jau 89-ieji kasmetiniai Akademijos apdovanojimai, kurie bus išdalinti vasario 26-tąją, sekmadienį. Šiemet nominuotos tokios žvaigždės kaip „Ir velnias dėvi Prada“ (The Devil Wears Prada) aktorė Meryl Streep, iš filmo „Lūšnynų milijonierius“ (Slumdog Millionaire) pažįstamas aktorius Devas Patelis ir kiti.

Iškilmingi Oskarų priešpiečiai (11 nuotr.)
+5