„Oskarų“ svetainėje tarp nominantų per klaidą atsirado Tomo Hankso ir Amy Adams pavardės

Tomas Hanksas filme „Stebuklas virš Hadsono“ ir Amy Adams filme „Atvykimas“  / Kadrai iš filmų
Tomas Hanksas filme „Stebuklas virš Hadsono“ ir Amy Adams filme „Atvykimas“ / Kadrai iš filmų
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-25 13:37
AA

Antradienį buvo paskelbti „Oskarų“ nominantai, tačiau oficialiame Kino meno ir mokslo akademijos interneto puslapyje tarp nominantų per klaidą buvo įrašytos Tomo Hankso ir Amy Adams pavardės.

Ši klaida labai greitai buvo ištaisyta, tačiau kino pasaulyje įnešė nemažai sumaišties, juo labiau, kad bent jau Amy Adams pavardės tikrai tikėtasi tarp nominantų – apie galimybę laimėti „Oskarą“ už darbą mokslinės fantastikos filme „Atvykimas“ („Arrival“) kalbėta jau seniai. Amy Adams už „Atvykimą“ buvo nominuoti ir „Auksiniam gaubliui“, ir Aktorių gildijos apdovanojimui.

Amy Adams pavardė „Oskarų“ interneto svetainėje pasirodė geriausios aktorės kategorijoje vietoje Ruth Neggos, o Tomas Hanksas, už darbą pagal tikrus įvykius sukurtoje dramoje „Stebuklas virš Hadsono“ („Sully“), buvo paminėtas tarp geriausių aktorių.

„Šį rytą, bandydami kuo greičiau pranešti svarbias naujienas vos jos buvo paskelbtos, ABC trumpam įrašė neteisingą informaciją Oscar.com publikuotame nominantų sąraše, – už klaidą atsiprašinėjo ABC. – Nominantai, paskelbti Akademijos „Twitter“ paskyroje, buvo teisingi. ABC greitai pastebėjo ir pataisė klaidą. Mes atsiprašome Akademijos, žiniasklaidos ir gerbėjų už bet kokius dėl to kilusius nesusipratimus.“

Jūsų dėmesiui – tikrieji nominantai į „Oskarą“ geriausio aktoriaus ir aktorės kategorijoje:

Visus kitus „Oskarų“ nominantus galite sužinoti ČIA.

15min primena, kad Amy Adams per savo karjerą „Oskarui“ buvo nominuota penkis kartus, tačiau dar nėra nė karto buvusi apdovanota. Tuo tarpu Tomas Hanksas „Oskarui“ buvo nominuotas taip pat penkis kartus, bet du kartus laimėjo.

Mokslinės fantastikos filmas „Atvykimas“ su Amy Adams (12 nuotr.)
+6
Drama „Stebuklas virš Hadsono“ su Tomu Hanksu (12 nuotr.)
+6
„Oskarų“ nominantai geriausio metų filmo kategorijoje (23 nuotr.)
+17