Ozzy Osbourne'as atšaukė visus koncertus: scenoje jo gerbėjai kol kas neišvys

Ozzy Osbourne'as / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Roko legenda Ozzy Osbourne'as (74) paskelbė atšaukiantis visus savo artimiausius pasirodymus ir sakė, kad jo koncertinė karjera baigta, nes jis fiziškai nebegali lipti ant scenos.

Trečiadienį išplatintame pranešime, roko legenda Ozzy Osbourne'as teigė, kad prieš ketverius metus pateko į didelę avariją, per kurią susižalojo stuburą. Be to, tikino nebegalintis susidoroti su kelionėmis, reikalingomis gastrolėms.

„Per šį laiką mano vienintelis tikslas buvo grįžti į sceną, – sakė jis. – Mano vokalas sveikas. Tačiau po trijų operacijų, kamieninių ląstelių gydymo, nesibaigiančios fizinės terapijos ir neseniai atlikto novatoriško kibernetinio (HAL) gydymo mano kūnas vis dar yra fiziškai silpnas.“

Ozzy Osbourne'as / „Scanpix“ nuotr.

Per savo karjerą, prasidėjusią novatoriškos sunkiojo metalo grupėje „Black Sabbath“, Osbourne'as pelnė „Grammy“ apdovanojimus ir už solinę kūrybą, ir kaip grupės, kurią paliko 1978 m., narys.

Osbourne'as atidėjo 2019 m. gastroles, kad atsigautų po pirminės stuburo traumos, o trečiadienį, atšaukdamas turą, sakė, kad „nuoširdžiai nusižemino dėl to, kaip jūs visi kantriai visą šį laiką laikėte savo bilietus“.

Jo atsisveikinimo turas po Europą ir Jungtinę Karalystę turėjo prasidėti gegužės mėnesį Helsinkyje, Suomijoje.

Sunkiojo metalo legenda pastaraisiais metais patyrė nemažai sveikatos sutrikimų. 2020 m. sausį jis atskleidė Parkinsono ligos diagnozę, 2022 m. balandį užsikrėtė Covid-19, o po dviejų mėnesių jam buvo atlikta operacija.

Osbourne'o komanda, pridūrė, kad šiuo metu kuria idėjas, kur jis galėtų koncertuoti nekeliaudamas iš miesto į miestą ir iš šalies į šalį.

Pranešimo pabaigoje atlikėjas padėkojo savo šeimai, grupei, komandai, ilgamečiams draugams, grupei „Judas Priest“ ir gerbėjams už begalinį atsidavimą, ištikimybę ir palaikymą bei už tai, kad suteikė gyvenimą, apie kurį niekada nesvajojo.

Rokerio Ozzy Osbourne'o ir jo žmonos Sharon Osbourne gyvenimo akimirkos (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau