Paaiškėjo 25-erių Peaches Geldof staigios mirties priežastis

Peaches Geldof / „Instagram“ nuotr.
Peaches Geldof / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2014-05-01 12:49
AA

Labdaros koncertų „Live Aid“ įkūrėjo Bobo Geldofo dukra Peaches mirė nuo per didelės heroino dozės – kaip ir jos motina Paula Yates, mirusi 2000-aisiais, ketvirtadienį pranešė Didžiosios Britainijos dienraštis „The Times“.

25 metų televizijos laidų vedėja ir manekenė P.Geldof balandžio 7 dieną buvo rasta negyva savo namuose Kente, bet jos palaikų tyrimo duomenys iš pradžių neleido vienareikšmiškai įvardyti mirties priežasties.

Kaip rašo „The Times“, ketvirtadienį detektyvas vyriausiasis inspektorius Paulas Fotheringhamas per teismo posėdį Greivsendo mieste Kento grafystėje turi paskelbti toksikologinio tyrimo išvadas, jog Peaches mirė perdozavusi heroino.

Peaches, taip pat rašiusi straipsnius Britanijos žurnalams ir laikraščiams bei vedusi televizijos laidas su garsenybėmis, buvo rasta savo namuose užmiestyje, kur ji prižiūrėjo 11 mėnesių sūnų Phaedrą.

Netikėtai mirė 25-erių Peaches Geldof (43 nuotr.)
+37

Jos vyras – 23 metų Thomas Cohenas – vakarą praleido atskirai nuo žmonos ir prižiūrėjo jų vyresnį sūnų Astalą, kuriam dabar beveik dveji metai. Thomas kreipėsi į pareigūnus, kai nesugebėjo prisiskambinti žmonai.

Policija name ieškojo narkotikų ir su jų vartojimu susijusių daiktų, tačiau nieko nerado.

Visas būrys įžymybių, tarp jų supermanekenė Kate Moss, balandžio 21 dieną dalyvavo Peaches laidotuvių ceremonijoje Šv. Marijos Magdalietės ir Šv. Lauryno bažnyčioje Davingtone, kuri yra susijusi su daugeliu šios tragedijų persekiojamos šeimos prisiminimų.

Draugai ir artimieji atsisveikino su Peaches Geldof (22 nuotr.)
+16

Šioje netoli Geldofų šeimos valdų esančioje bažnyčioje 2000 metais vyko Peaches motinos P.Yates laidotuvės. Televizijos laidų vedėja, būdama 41-erių, irgi mirė atsitiktinai perdozavusi heroino, kai prižiūrėjo keturmetę dukrą Heavenly Hiraani Tiger Lily jų namuose Londone.

Toje pačioje bažnyčioje P.Yates ištekėjo už grupės „Boomtown Rats“ lyderio ir koncertų „Live Aid“ organizatoriaus B.Geldofo. Be to, ten 2012-aisiais už savo antrojo vyro ištekėjo pati Peaches.

Savo mirties išvakarėse Peaches internete paskelbė savo, dar kūdikio, kurį laiko mama, nuotrauką ir prirašė: „Aš ir mano mama“.

B.Geldofas po savo dukros mirties sakė: „Išgyvename neapsakomą skausmą. Ji buvo audringiausia, linksmiausia, sumaniausia, sąmojingiausia ir labiausiai pakvaišusi iš mūsų visų“.

Peaches Geldof su mama Paula Yates / „Instagram“ nuotr.

Peaches, kuri neslėpė buvusi „pašėlęs vaikas“, tapusi motina pasidarė „prieraišiosios tėvystės“ propaguotoja.

Savo paskutiniame straipsnyje žurnalui „Mother and Baby“, kuris su Geldofų šeimos palaiminimu buvo paskelbtas jau po jos mirties, Peaches rašė, kad yra „laimingesnė nei bet kada“.

Pasak jos, ji gyvendavo „beprasmišką“ gyvenimą, „pasiklydusi jaunystės ir jokios atsakomybės rūke“.

„Niekas nesulaikydavo manęs nuo nuolatinio linksminimosi“, – rašė ji.

Tačiau tas gyvenimas tapo „nuobodus“, o du jos vaikai „tapo visa mano egzistencija“, išgelbėjusia nuo „visiškos apatijos“.

„Gyvenau tobulą gyvenimą: du nuostabūs kūdikiai, kurie mylėjo mane labiau už viską. Tai buvo ir yra palaima, – rašė ji. – Esu laimingesnė nei bet kada. Būtent dabar gyvenimas yra geras. O buvimas mama yra geriausia jo dalis“.

Koroneris Rogeris Hatchas ketina atidėti tyrimą dėl Peaches mirties iki liepos, kad artimieji turėtų galimybę dalyvauti teismo posėdyje, nurodė „The Times“.

Peaches Geldof su mama Paula Yates / „Instagram“ nuotr.