Paaiškėjo Jessicos Shy paslaptis

Nors Jessica Shy į savo koncertus surenka dešimtis tūkstančių gerbėjų, jos kasdienybėje netrūksta labai žemiškų ir šypseną keliančių įpročių. Internete plinta vaizdo įrašas iš Kalnų parke vykusio Manto Bartuševičiaus, Airido Jankaus ir Manto Grimalio šou „Komandiruotė“. Pernai prieš pat savo didžiuosius koncertus šioje laidoje viešėjusi dainininkė atskleidė netikėtą faktą apie save.
Išplitusiame vaizdo įraše matyti, kaip A.Jankus tiesiai šviesiai pasiteirauja Jessicos: „Tu mums minėjai, kad iki šiol pildaisi sąskaitą – neturi abonemento. Sorry, jeigu išdaviau tavo paslaptį, bet gal gali papasakoti, dėl ko taip darai?“.
Nusijuokusi atlikėja neslėpė, kad tai – vienas iš jos asmeninių „saugiklių“, ir publikai išdėstė savo logiką: „Aš turiu kažkokius keistus principus – čia yra vienas jų. Aš vis dar turiu „Pildyk“ kortelę. Niekas nepriverčia manęs pereiti į abonementą. Man kas mėnesį kažkas skambina, siūlo, o aš sakau „ne“. Man atrodo, kad aš būčiau tas žmogus, kuriam, būnant užsienyje, atsiųstų kelių šimtų sąskaitą – aš susiparinčiau. Aš iš principo dėl to kas mėnesį pildausi sąskaitą“.
Vaizdo įrašas:
Į šį nuoširdų atsakymą iškart sureagavo M.Bartuševičius, nusprendęs situaciją dar labiau paaštrinti: „O tavo mygtukinis telefonas ar normalus?“. Tačiau Jessica iš to tik pasijuokė – šiuo klausimu ji „neatsilieka“.

