Paaiškėjo, ką princas Harry padovanojo sūnėnui jo krikštynų proga

Meghan Markle, pricas Harry ir princas Louisas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle, pricas Harry ir princas Louisas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-09 20:39
AA

Pirmadienio popietę Londone buvo pakrikštytas princo Williamo (36) ir Kembridžo hercogienės Catherine (36) sūnus princas Louisas. 2 mėnesių amžiaus berniuko krikštynose dalyvavo tik šeimos nariai ir krikštatėviai.

Nors princo Williamo brolis princas Harry (33) krikštatėviu netapo, jis sūnėnui turėjo ypatingą dovaną. Kaip praneša „The Sun“, princas Harry su žmona Sasekso hercogiene Meghan (36) mažyliui nupirko knygą „Mikė Pūkuotukas“. Už pirmojo leidimo egzempliorių, menantį dar 1926 metus, karališkoji pora sumokėjo 8 tūkst. svarų (apie 9 tūkst. eurų).

Manoma, kad knygą pora įsigijo iš retų knygų pardavėjo Peterio Harringtono.

Karališkosios poros bičiulis pasakojo „The Sun“, kad princas Harry iš karto žinojo, jog sūnėnui dovanos knygą. „Vieni laimingiausių Harry vaikystės prisiminimų yra iš tų dienų, kai jo mama skaitydavo vakaro pasakas, – sakė aristokrato bičiulis. – Ji mėgo klasikinius kūrinius, o Harry kilo geniali mintis sukurti pirmųjų leidimų vaikiškų knygų bibliotekėlę.“

Pranešama, kad princas Harry su žmona rinkosi iš dviejų variantų. Be „Mikės Pūkuotuko“ jiedu svarstė ir apie „Alisą Veidrodžio karalystėje“. 1871 metais išleista knyga kainuoja 24 tūkst. svarų (apie 27 tūkst. eurų). Galiausiai princas Harry su hercogiene Meghan nusprendė, kad Mikės Pūkuotuko istorija labiau tiks ir patiks mažajam princui Louisui.

Mažojo princo Louiso krikštynos buvo uždaros. Jose dalyvavo tik šeimos nariai ir krikšto tėvai. Princo Luiso krikšto tėvais tapo Guy Pelly (princų Williamo ir Harry geriausias draugas), Nicholas van Cutsemas (princo Williamo bičiulis), ledi Laura Meade (princo Williamo artimo draugo žmona), Hannah Carter (Catherine ilgametė draugė) ir Lucy Middleton (Catherine pusseserė).

Princo Louiso krikštynos (21 nuotr.)
+15