Paaiškėjo, kada ir kur vyks atsisveikinimas su 37-erių mirusiu V.Gronskiu: artimieji turi prašymą

Vaidas Gronskis / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidas Gronskis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-16 16:21
AA

Praėjus porai dienų nuo atmosferinio dizaino ir apšvietimo bendrovės „In/Ex Studio“ vadovo Vaido Gronskio (1986-2023) mirties, paskelbtos atsisveikinimo su juo detalės. Kartu paviešintas artimųjų prašymas ir atskleista, kad verslininko pelenai bus išbarstyti.

Kada ir kur bus galima atsisveikinti su Vaidu Gronskiu, feisbuke pranešė jo draugas. Į laidotuves jis paprašė nenešti vainikų ir puokščių ir atskleidė, kad velionio pelenai bus išbarstyti:

„Atsisveikinimas su mūsų visų mylimu Vaidu Gronskiu vyks Prienuose restorano „Sodas“ kiemelyje sekmadienį rugsėjo 17d. nuo 11.00 iki 13.00 val.

Vaidas žmonėms nešė ir dalino savo šviesą, todėl išlydėkime jį taip pat jaukiai ir šviesiai. Vainikams ir puokštėms vietos nebus, prašome Vaidą prisiminti baltos gėlės žiedu arba balta žvake, o taip pat mintimis, sukurtais prisiminimais ir žodžiais.

Pelenų išbarstymas vyks kitu etapu tik artimųjų rate.“

Žmonės.lt primena, kad interjero ir eksterjero šviesų specialisto Vaido Gronskio mirtis konstatuota rugsėjo 14-osios rytą. Policijos duomenimis, 37-erių vyro kūnas rastas sodo namelyje.

Kūnas rastas sodo namelyje be išorinių smurto žymių. Kaip pranešė portalas tv3.lt, įtariama savižudybė, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Teigiama, kad išvakarėse V.Gronskis patyrė incidentą kelyje.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio turimais duomenimis, rugsėjo 13-osios vėlų vakarą policijai patikrinimui sustabdžius transporto priemonę „Audi Q2“ paaiškėjo, kad vyras Prienuose vairavo neblaivus – įpūtė 1.75 promiles.

Įvykis tiriamas.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.