Paaiškėjo, kada princas Williamas sužinojo apie žmonos būklę: vėžio diagnozę išgirdo svarbią dieną

Princas Williamas ir Catherine Middleton / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas ir Catherine Middleton / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-23 11:15
AA

Savaitės pabaigoje britų karališkoji šeima su pasauliu pasidalijo liūdna žinia – Velso princesei Catherine Middleton diagnozuotas vėžys. Jos vyras, karaliaus sosto įpėdinis princas Williamas atskleidė, kad apie žmonos vėžio diagnozę sužinojo prieš staiga pasitraukdamas iš krikštatėvio pagerbimo pamaldų.

Princas Williamas apie Kate Middleton vėžio diagnozę sužinojo prieš pat svarbią dieną, kai praėjusį mėnesį turėjo dalyvauti savo krikštatėvio laidotuvėse.

Leidinio „Page Six“ žiniomis, Velso princas nepasirodė renginyje, skirtame mirusiam Graikijos karaliui Konstantinui II pagerbti, po to, kai Velso princesė gavo šokiruojančią žinią apie savo sveikatos būklę.

Tuo metu šaltiniai patvirtino, kad princas Williamas laidotuvėse nedalyvavo dėl „asmeninių priežasčių“, nors jo nedalyvavimas sukėlė nerimą, sklandant sąmokslo teorijoms apie jo žmonos sveikatą.Nuo sausio mėnesį atliktos planinės pilvo operacijos CatherineKunigaikštienės

Velso princas Williamas, Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.

Catherine Middleton pirmą kartą viešumoje pasirodė, kai šį savaitgalį su Williamu apsipirko Vindzoro ūkininkų turguje. Valdovų rūmų šaltiniai tikėjosi, kad šis reginys padės užbaigti gandus apie jos sveikatą, tačiau tinklaraštininkai vis tiek buvo įsitikinę, kad kažkas negerai.

Primename, kad 42 metų Velso princesė paskelbė, kad po sausio mėnesį planuotos operacijos jai buvo diagnozuotas vėžys.

„Norėjau pasinaudoti šia proga ir asmeniškai padėkoti jums už visas nuostabias paramos žinutes ir už jūsų supratimą, kol sveikstu po operacijos“, – sakė ji BBC studijoje nufilmuotame vaizdo pranešime.

Velso princesė sakė, kad jai ir jos šeimai tai buvo „neįtikėtinai sunkūs pora mėnesių“, tačiau ji yra „labai dėkinga“ medikų komandai, kuri ja rūpinosi.

„Sausio mėnesį Londone man buvo atlikta sudėtinga pilvo operacija ir tuo metu buvo manoma, kad mano būklė nėra vėžinė. Operacija buvo sėkminga, tačiau po jos atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad sergu vėžiu“, – paaiškino ji.

Catherine Middleton teigė, kad medikai jai patarė „atlikti profilaktinės chemoterapijos kursą“, kuris, pasak jos, dabar yra ankstyvoje stadijoje.