Paaiškėjo, kas apšildys Calumo Scotto koncertą Lietuvoje: atlikėjas dainavo ir Edo Sheerano ture

Calumas Scottas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Likus kiek daugiau nei savaitei iki pirmojo Calumo Scotto koncerto Lietuvoje, paaiškėjo, kad kartu su juo atvyks ir koncertą apšildys atlikėjas iš Naujosios Zelandijos Mitchas Jamesas.

Dainininkas, dainų autorius ir gitaristas M.Jamesas gimė ir augo Oklande. Būdamas 17 metų, M.Jamesas baigė mokyklą ir išvyko į Londoną su lėktuvo bilietu tik į vieną pusę, siekdamas įsitvirtinti muzikos industrijoje. Atlikėją išgarsino tokios dainos kaip „Bright Blue Skies“, „Sunday Morning“, „21“, kurios pateko ir į Naujosios Zelandijos muzikos topus, o pirmasis muzikanto albumas debiutavo antroje Naujosios Zelandijos topų sąrašo vietoje.

Calumas Scottas / Asmeninio albumo nuotr.

2018 m. dainininkas buvo nominuotas ir laimėjo MTV Europos muzikos apdovanojimą ir tapo geriausiu atlikėju iš Naujosios Zelandijos. Tais pačiais metais M.Jameass atidarė Ed Sheerano turo koncertus, vėliau dirbo su grupe „Six60“, o šį rudenį jis apšildys dalį C.Scotto koncertų, kurie vyks įvairiose Europos šalyse, Japonijoje, Australijoje ir gimtajame Oklande.

Pirmasis ir vienintelis C.Scotto koncertas Lietuvoje vyks jau rugsėjo 9 d. Anglų dainininkas ir dainų autorius C.Scottas išgarsėjęs hitais „You Are The Reason“, „Dancing On My Own“ ir kt., liepos mėnesį išleido savo antrąjį albumą „Bridges“ ir leidosi į pasaulinį turą, kurio metu koncertuos daugiau nei 50-yje pasaulio šalių, o bilietai į kai kuriuos pasirodymus buvo išparduoti likus daugiau nei trims mėnesiams iki jų.

Calumas Scottas / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau