Paaiškėjo, kas ves „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją

Alicia Keys švenčia 33-iąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Alicia Keys švenčia 33-iąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-17 09:35
AA

Didžiausių pasaulio muzikos apdovanojimų „Grammy“ organizatoriai paskelbė, kas šiemet taps iškilmingos ceremonijos šeimininku.

61-osios „Grammy“ ceremonijos šeimininke taps dainininkė Alicia Keys, praneša „CBS“. 
„Aš žinau, ką reiškia stovėti ant tos scenos, Džiaugiuosi, kad galėsiu į ją įnešti savo energijos. Esu labai laiminga galėdama būti didžiausios ceremonijos skirtos muzikai pagerbti dalimi. 

Tą vakarą mes švęsime kūrybiškumą, jėgą ir magiją. Labiausiai džiaugiuosi, dėl visų nuostabių moterų, kurios yra nominuotos“, – pasakojo dainininkė.  61-oji „Grammy“ ceremonija jau visai netrukus – vasario 10-ąją.


Alicia Keys / „Apple Music“ nuotr.

„Recording Academy“ prezidentas Neilas Portnowas džiaugiasi, kad šiemet ceremonijos vairas yra perduotas būtent A. Keys.

„Ji – dinamiška menininkė, su reta kombinacija – drebinančiu talentu ir aistra savo darbui. Alicia Keys – tobulas vedėjos pasirinkimas mūsų šou. Aš stebėjau ją tampant galinga jėga muzikos industrijoje ir už jos ribų. Ji garsiai kalba apie muzikos galią, ji – muzikantų autoritetas. Manau, kad jos dėka „Grammy“ bus nepamirštami“, – kalbėjo N. Portnowas. 

Pirmą kartą savo talentus publikai Alicia pademonstravo būdama vos ketverių – gavo nedidelį vaidmenį populiariame seriale „The Cosby Show“, žvaigžde tapo 2001-aisiais, užbūrusi muzikos mėgėjus balade „Fallin“ iš debiutinio albumo „Songs in A Minor“. Šio albumo parduota 12 milijonų kopijų, po jo pasirodę „The Diary of Alicia Keys“, „As I Am“, „The Element of Freedom“ gerbėjų taip pat nenuvylė.

Anot muzikos žvaigždei artimų šaltinių, šeimyninis gyvenimas ir motinystė jai išėjo į naudą: pastaraisiais metais geležinė ritmenbliuzo ledi pastebimai suminkštėjo. Susitaikė su artimaisiais, net įrašydama naujas dainas nebeužsidaro nuo ryto iki vakaro studijoje – mėgaujasi tarsi iš naujo atrastu socialiniu gyvenimu. Ir gerokai atviriau bendrauja su spauda, negaili liaupsių mylimiems vyrams.