Paaiškėjo, kokios Lietuvos žvaigždės vyks į renginį „M.A.M.A Londonas“: kartu – ryški vedėjų pora

Renginio „M.A.M.A. Londonas“ dalyviai / Dainiaus Dambrausko / „We Belong in Photos“ nuotr.
Renginio „M.A.M.A. Londonas“ dalyviai / Dainiaus Dambrausko / „We Belong in Photos“ nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-02 10:38
AA

Jau spalio 1 dieną Londone įvyks išskirtinis renginys „M.A.M.A Londonas“, kurį organizuoja svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus vykdanti asociacija „M.A.M.A“ ir didžiausias lietuviškų renginių organizatorius užsienio lietuviams „WackyEvent“. Šiandien organizatoriai atskleidžia galutinį išskirtinio renginio žvaigždžių sąrašą, kurie pasirodys „O2 Indigo“ koncertų salėje.

Pirmą kartą ambicingo koncepto renginį pasiryžusi surengti asociacija „M.A.M.A“ džiaugiasi šiuo žingsniu ir galimybe Didžiosios Britanijos lietuviams sukurti įspūdžių kupiną vakarą, o Lietuvos atlikėjams – dar vieną platformą pristatyti savo kūrybą.

„Šis renginys, tai idėja, kurią brandinome jau ilgą laiką. Norime, kad Lietuvos atlikėjai turėtų dar daugiau galimybių savo muziką pristatyti platesnei auditorijai, kad svetur gyvenantys lietuviai turėtų galimybę išgirsti skirtingų dainininkų atliekamą muziką gyvai, supažindinti su ja savo vietinius draugus. Tai tarsi mažesnio formato „M.A.M.A“ apdovanojimai, kuriuose laimėtojai visi, nes tai vieni populiariausių šių dienų atlikėjai Lietuvos muzikos padangėje“, apie būsimą įvykį pasakoja organizatoriai.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

3 valandų renginyje be stiprios muzikinės dalies laukia ir daugiau, muzikiniams apdovanojimams būdingų atributų – VIP bilietus įsigijusių renginio svečių lauks raudonasis kilimas ir susitikimas su atlikėjais, foto sienelė bei speciali renginio ložė, o vėliau ir nemokamas patekimas į dūzges Londono klube „Studio 338, Loft“.

Spalio 1 dieną unikalioje koncertų salėje renginį patikėta vesti ryškioms ir gerai žinomoms asmenybėms. Žiūrovams viso vakaro metu puikią nuotaiką užtikrins vienas garsiausių šalies humoristų ir televizijos veidų – Justinas Jankevičius, o jo kolege taps viena žinomiausių šalies muzikos atlikėjų, aktorė bei televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė. Garsi moteris renginio metu scenoje pasirodys ne tik kaip vedėja, bet susirinkusiai publikai dovanos ir savo kūrinius.

Inga Jankauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„O2 Indigo“ scenoje savo žinomiausius hitus atliks ir vienas populiariausių šalies atlikėjų – Vaidas Baumila, kurio praėjusios vasaros super hitą „Kunigunda“ moka kiekvienas lietuvis.

Į Londoną atvyksta ir visą Europą sudrebinusi lietuvių grupė, kuri geltoną spalvą pavertė šalį reprezentuojančia, tai „Eurovizijos“ dainų konkurso žvaigždės – „The Roop“.

Scenoje tikrą vakarėlį užkurs ir sparčiai populiarėjanti jaunosios kartos atlikėja, kurios sąskaitoje jau ne vienas hitas – Jessica Shy.

Jessica Shy / OpenPlay nuotr.

Audringas koncertas neįsivaizduojamas ir be vieno populiariausių Lietuvos atlikėjų, kuris kiekvieną koncertą paverčia įsimintinu šou – Vidas Bareikis.

Neabejotina, kad Didžiojoje Britanijoje suskambės ir tokie kūriniai kaip „Ežero dugne“ bei „Kupranugaris“, kuriuos kartu su V.Bareikiu atliks ir viena ryškiausių Lietuvos repo grupių – „8 Kambarys“. Žinomi vyrai atliks ir ryškiausius savo grupės kūrinius.

Visų atlikėjų pasirodymams suskambėti padės specialiai į Londoną atvykstanti muzikantų grupė, kuri jau dabar ruošiasi specialiam renginiui „M.A.M.A. Londonas“. Bilietus į renginį platina wackyevent.lt.

Grupės „8 Kambarys“ koncertas „Žalgirio“ arenoje Kaune / Eriko Ovčarenko nuotr.

„M.A.M.A“ – tai Lietuvoje gerai žinomas ženklas, kuris apjungia svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A“, vasaros festivalį „M.A.M.A vasara“, kas savaitę sudaromą muzikos pasiklausymo platformos „Spotify“ grojaraštį ir daugybėje radijo stočių transliuojamą muzikinę laidą „M.A.M.A TOP 40“. O taip pat ir pirmą kartą Didžiojoje Britanijoje vyksiantį renginį „M.A.M.A Londonas“.