Paaiškėjo, kokiu vardu Donatas ir Veronika Montvydai pavadino savo dukrą

Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-23 16:31
AA

Donatas (25) ir Veronika (27) Montvydai spalio pabaigoje pasaulį išvydusiai savo pirmagimei davė Adelės vardą. Tai portalui Žmonės.lt pirmadienį patvirtino pats Donatas, iki šiol vengęs apie tai atvirauti.

Dukra Donatui ir Veronikai Montvydams gimė spalio 21-ąją. Po devyniais užraktais asmeninį gyvenimą slepianti šeima, sulaukusi pagausėjimo, privatumą saugojo it savo akį ir prašė jį gerbti aplinkinių.

Rugsėjo pabaigoje Donatas ir Veronika susituokė viename Vilniaus viešbutyje, privačioje ceremonijoje, dalyvaujant šeimos nariams ir artimiausiems draugams.

Apie tai, kad pora susižadėjo ir laukia šeimos pagausėjimo, portalas Žmonės.lt pranešė gegužę. Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė tąsyk apie mėnesį praleido Japonijoje, kur ir susižadėjo. O štai po keturių mėnesių jie nusprendė sumainyti vestuvinius žiedus ir oficialiai tapti šeima.

Pora kartu apie ketverius metus. Donatas, kaip viename interviu teigė pats, su Veronika susipažino 2010-ųjų pradžioje besiruošdami projektui „Tabami Goes Michael Jackson“. Skambant šio legendinio atlikėjo baladei „Liberian Girl“ jie pasibučiavo ir nusprendė, kad nuo šiol bus kartu.