Paaiškėjo, kur su naujuoju sužadėtiniu gyvens Ariana Grande: būstas vertinamas dešimtimis milijonų

Ariana Grande ir Pete Davidsonas / Vida Press nuotr.
Ariana Grande ir Pete Davidsonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-20 21:41
AA

Praėjusią savaitę JAV atlikėja Ariana Grande pranešė, kad susižadėjo su Pete Davidsonu, po to ji pareiškė, kad su mylimuoju nusprendė gyventi kartu. Pora net buvo pastebėti besirenkantys savo namams baldus. Pagaliau paslaptis atskleista, paaiškėjo, kur įsikurs saldžioji porelė.

„Saturday Night Live“ laidos kūrybinės komandos narys Pete Davidsonas ir Ariana susitikinėti pradėjo gegužės pabaigoje. Praėjus keletui savaičių nuo draugystės pradžios, jie pareiškė, kad susižadėjo. Laiminga Ariana Grande net parodė brangakmeniais puoštą žiedą.

Taigi, neseniai išaiškėjo, kad kartu jie gyvens prabangiuose apartamentuose, įrengtuose architektės Zaha Hadid. Poros būstas vertinamas 16 mln. JAV dolerių.

Ariana Grande / „Scanpix“ nuotr.

Netoliese Manhatano „Empire State“ pastato įrengtuose apartamentuose gyventojai gali mėgautis visais miesto privalumais ir prabangiais vaizdais. Ariana Grande ir Pete Davidsonas turės 5 miegamuosius kambarius, dangoraižyje įrengtą baseiną, privatų kino teatrą ir įvairiausių kitų privilegijų.

Ariana Grande / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad prėjusią gegužę, 22-ejų Salmano Abedi surengtas išpuolis Mančesterio arenoje per Arianos koncerta, atlikėją paskatino atsiriboti nuo žiniasklaidos. Pasak artimų A. Grande žmonių, mergina sunkiai išgyveno tokią patirtį.

Per Arianos koncertą įvykęs teroro aktas atėmė net 22 žmonių gyvybes, daugiau kaip 500 nelaimingųjų buvo sužeisti.

Pagaliau dainininkė išdrįso pasirodyti viešumoje, kai į laidą ją pakvietė žurnalistas Jimmy Fallonas.Vėliau Ariana pranešė apie skyrybas su ankstesniu vaikinu ir labai greitai susižadėjo su laidos „Saturday Night Live“ kūrybinės komandos nariu.