Paaiškėjo „Šok su žvaigžde“ pusfinalio ketvertukas: šou paliko M.Staniulėnas ir I.B.Riepšaitė

Dešimtoji „Šok su žvaigžde“ laida / Edvardo Blaževič nuotr.
Dešimtoji „Šok su žvaigžde“ laida / Edvardo Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-11 20:42
AA

Šeštadienio vakarą šou „Šok su žvaigžde“ metu paaiškėjo, kurios geriausios laido poros iškovojo kelialapį į pusfinalį. Deja, į laimingąjį ketvertuką nepateko ir šokių parketą paliko Marijanas Staniulėnas su Ieva Brigita Riepšaite.

Dešimtojoje laidoje dėl išlikimo varžėsi sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj, choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker.

Šį šeštadienį dalyviai atliko po du pasirodymus: penkios poros pademonstravo ankstesnėse laidose jau matytą ir po vieną naują šokį.

Su projektu teko atsisveikinti choreografo Marijano Staniulėno ir Ievos Brigitos Riepšaitės porai.

Pirmo pasirodymo metu Marijanas ir Ieva atliko džaivą.

„Džaivas buvo labai stiprus, daug stipresnis ir švaresnis nei praėjusį kartą“, – sakė komisijos narė Eglė Visockaitė. Pora surinko 28 teisėjų balus.

Dešimtoji „Šok su žvaigžde“ laida / Edvardo Blaževič nuotr.

Antro pasirodymo metu šokėjai publikai dovanojo ritmingą fokstrotą.

„Marijanai, tavimi didžiuojuosi, o frakas tau labai tinka“, – pastebėjo Lina Chatkevičiūtė. Teisėjai jų šokį įvertino 26 balais.

Visgi, susumavus teisėjų ir žiūrovų įvertinimus, Marijanas su Ieva projektą paliko.

Žmonės.lt žiūrovus kvietė sudalyvauti apklausoje:

Vakaro eigoje televizijos žiūrovų laukė staigmena. Ant šokių parketo sugrįžo antrojo sezono „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja KaYra, kuri pristatė naujausią dainą „Pamiršai“. 2020 metų sezone Kayra „Šok su žvaigžde“ projektą laimėjo kartu su profesionaliu šokėju Justu Girdvainiu.

Porų pasirodymus stebėjo, vertino ir komentavo sportinių šokių profesionalai. Dešimtajame šokių vakare dalyvius vertino triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas bei daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė.

Fotogalerija:

Dešimtoji „Šok su žvaigžde“ laida (37 nuotr.)
+31