Paaiškėjo staigios buvusio grupės „Kastaneda“ nario Kipisho mirties priežastis

Kipishas / Asmeninio albumo nuotr.
Kipishas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-14 12:01
AA

Paaiškėjo buvusio grupės „Kastaneda“ nario Romano Neyelovo (37), gerbėjams pažįstamo Kipisho pseudonimu, mirties priežastis. Atlikėją ištiko infarktas, praneša Žmonės.lt.

Apie dainininko Kipisho mirtį Žmonės.lt pranešė šeštadienio vakarą. Atlikėjas mirė penktadienį Vilniuje. 

Sekmadienį dainininko artimieji atskleidė jo mirties priežastį. Dainininką ištiko infarktas. 

„Sužinoję naujieną žmonės iškart ėmė kalbėti, kad čia, matyt, narkotikai ar savižudybė. Nėra jokių narkotikų ar savižudybės. Jį ištiko infarktas“, – Žmonės.lt sakė Kipisho draugas Erikas. 

Dainininko bičiulis patikino, kad nors Kipishas ir sukosi pramogų pasaulyje, niekada nepasidavė jokioms pagundoms: „Jis visąlaik buvo pozityvus, kupinas jėgų. Su juo visad buvo linksma pabendrauti. Nei gėrė, nei vartojo narkotikus. Žmonės sako, kad repo atlikėjai linkę vartoti narkotikus, bet jis toks tikrai nebuvo.“

Dainininkas buvo vedęs, turėjo dvi mažametes dukras. 

Atlikėjo palaikai bus kremuojami pirmadienį, Kėdainiuose. 

Lietuvos popscenoje Kipishas išgarsėjo 2002-aisiais, kai kartu su Luku Pačkausku įkūrė grupę „Kastaneda“. Dalyvaudamas grupės veikloje atlikėjas išleido keturis albumus – „Nesiparink“, „Merginos“, „Mūsų fiestos“, „Viskas, ko reikia“.

2005-aisiais Kipishas išleido dar du albumus – solinį „Lyriškas gangsteris“ ir „Green Sun Club“ albumą „Nebo Jamaiki“.

2006 metais Kipishas atsiskyrė nuo grupės „Kastaneda“ ir tęsė muzikinę karjerą kaip solo atlikėjas. Tais pačiais metais pavasarį buvo išleistas dar vienas solinis Kipisho albumas pavadinimu „Formatai – neformatai“.

Romanas Neyelovas–Kipišas / Nuotr. iš „Facebook“