„Padovanok suknelę“ finalas: pasirodė R.Ščiogolevaitė, prie akcijos jungėsi ir D.Grybauskaitė

Rūta Ščiogolevaitė, Gerda Žemaitė, Dalia Grybauskaitė / Audriaus Reipos,  Irenos Paškauskaitės ir BNS nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė, Gerda Žemaitė, Dalia Grybauskaitė / Audriaus Reipos, Irenos Paškauskaitės ir BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-04 12:39
AA

Finaliniame Jonavoje kilusios socialinės iniciatyvos „Padovanok suknelę“ renginyje netrūko padėkų, sveikinimų ir džiaugsmo ašarų. Taip vainikuota bei akcijos ambasadorės Rūtos Ščiogolevaitės dainomis nuskaidrinta šventė, po kurios dailiomis dovanomis, įteiktomis iš visos širdies, džiaugsis ne viena dešimtis sunkius gyvenimo išbandymus patiriančių moterų.

„Pagrindinė renginio idėja yra dalintis savo gerumu, laiku ir darbais. Tad, šventinis jo dekoras, vedimas, užkandžių ir saldus stalas, moterims suteiktos grožio paslaugos, padėkos, dovanų kuponai procedūroms, kosmetika, lauktuvės vaikams yra dovanos, įteiktos neatlygintinai rėmėjams prisidedant prie renginio. Rašytojas Markas Tvenas yra pasakęs „Gerumas – tai kalba, kurią kurtieji gali girdėti, o aklieji gali matyti“. Gausiais plojimais padėkokime mūsų geradariams“, – sako gerumo akcijos iniciatorė Jonavos rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė.

Rūta Ščiogolevaitė / Audriaus Reipos nuotr.

Bendradarbiaudama su Jonavos rajono Socialinių paslaugų centro direktore Valentina Demidenko jauna moteris mieste, kuriame su šeima ji įsikūrė prieš dešimtmetį, džiaugsmą daugybei širdžių sukeliančią šventę organizuoja ne pirmą kartą.

Iniciatyva „Padovanok suknelę“ Jonavoje startavo 2018 m.

Finalinis iniciatyvos „Padovanok suknelę“ renginys / Audriaus Reipos nuotr.

„Ilgainiui jos tikslas – suteikti galimybę vienoms moterims dalintis suknelėmis su kitomis – išsivystė į prasmingą, jau tradicija tapusią socialinę akciją. Idėjos Jonavoje autorė Evelina Darvidė kviečia žinomas, aktyvias, sėkmingas moteris būti dosniomis ir savo laiku, dėmesiu, žiniomis, patarimais toms, kurioms tam tikrame jų gyvenimo etape galbūt trūksta pasitikėjimo savimi, tam tikrų žinių ar drąsos.

Simboliška, kad šių metų akcijos „Padovanok suknelę“ tema – moterų lyderystė, o jos dalyvės – ne tik lietuvės moterys, bet dėl Ukrainoje vykstančio karo prieglobstį Lietuvoje atradusios ukrainietės.

Taigi, mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad akcijos metu visos moterys turėjo įdomius ir prasmingus susitikimus su savo sričių lyderėmis, grožio bei stiliaus srities specialistėmis, o šiandien galime padovanoti joms gražią šventę“, – sako Jonavos Kultūros centre vykusių iškilmių, kurių svečius džiugino saksofonistės Julijos, studijos „Baletas jums“ bei „Ledo meistrų“ pasirodymai, vedėjas Martynas Stankevičius.

Finalinis iniciatyvos „Padovanok suknelę“ renginys / Audriaus Reipos nuotr.

Šiais metais renginio idėją palaikė ir savo sukneles, aksesuarus, papuošalus padovanojo Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, Širvintų miesto merė Živilė Pinskuvienė, verslininkės Inga Stumbrienė, Kristina Ivanova, Inga Budrienė bei žinomos televizijos ir muzikos pasaulio atstovės – Nomeda Kazlaus, Dovilė Filmanavičiūtė, Eglė Juozapaitienė, Ieva Barbora Juozapaitytė, Gerda Žemaitė, Renata Šakalytė-Jakovleva, Živilė Kropaitė-Basiulė, Laima Tamulytė-Stončė.

„Ypatingai džiugu, kad nuo pat pirmųjų renginio gyvavimo dienų savo dėmesiu, pagalba, patarimais dalijasi Erika Vitulskienė ir Gerda Žemaitė. Ačiū Joms!“, – pridūrė M.Stankevičius.

Evelina Darvidė, Gerda Žemaitė / Irenos Paškauskaitės nuotr.

„Finalinės dienos vakaras, kurį atsiminsiu nepaprastai ilgai, bet su džiaugsmo ašara akyse. Nueitas ilgas ir sudėtingas kelias organizuojant „Padovanok suknelę" renginį, sutikta įvairiausių žmonių, kuriuos nepaprastai džiaugiuosi pažinusi ir turėjusi galimybę su jais pabendrauti. Gera buvo matyti pasipuošusias, gražias ir laimingas moteris, į kurių kasdienybę pavyko įnešti šviesių spalvų, – įspūdžiais nuskambėjus paskutiniesiems iniciatyvą vainikavusiems akordams dalinosi E.Darvidė. – Retai kada giriuosi, bet šiandien tikriausiai ta diena, kai galiu drąsiai pasakyti PAVYKO. Pavyko ne tik suvienyti rėmėjus, norinčius NEATLYGINTINAI prisidėti prie renginio, bet ir ĮGYVENDINTI vienos renginio dalyvės slapčiausią svajonę, susijusią su sveikatos problemomis“.

Anot jos, galima viską padaryti, tik reikia pradėti ir ypatingai tikėti.

„Dar kartą mintyse sau pasakiau, kad „žmogiškumas yra daugiau nei statusas“. Tęsinys tikrai dar bus“, – patikina E.Darvidė.

Finalinis iniciatyvos „Padovanok suknelę“ renginys (64 nuotr.)
+58