Pagaliau klinika „Grožio pasaulis“ klientų laukia ne tik Kaune, bet ir Vilniuje

Klinikos „Grožio pasaulis“ klientai – ir žinomi žmonės / Atstovų nuotr.
Klinikos „Grožio pasaulis“ klientai – ir žinomi žmonės / Atstovų nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-09-16 11:36
AA

Daugiau nei 26 metus veikianti prestižinė, patikimumu garsėjanti ir itin žinomų žmonių vertinama estetinės medicinos ir dermatologijos klinika „Grožio pasaulis“ paskutinę vasaros dieną atvėrė duris ir Vilniuje. Tai dar viena stilinga vieta sostinėje, kurią vertėtų žinoti kiekvienam, sekančiam pasaulines grožio industrijos tendencijas ir vertinančiam kokybę. Ne veltui į šią kliniką klientai atvyksta ne tik iš visos Lietuvos.

Išskirtinėje, stilingoje ir modernioje erdvėje įsikūrusioje klinikoje klientų laukia draugiškas ir malonus dėmesys. Kvalifikuoti dermatologai, turintys daugelį metų patirties gydant odos ligas, šalinant įvairius darinius, ir kitų sričių specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus bei parinks tinkamiausias ir efektyviausias procedūras.

„Grožio pasaulio“ komanda ir toliau lieka ištikima sau – Vilniaus klinikoje yra ir bus nuolat diegiamos tik pačios naujausios, tačiau patikrintos, todėl saugiausios ir efektyviausios grožio industrijos technologijos.

Viena tokių – plaukelių šalinimas visai be skausmo ir be rizikos nudegti, net jei šiuo metu esate įdegę. Ypač efektyvios plaukų šalinimo procedūros atliekamos 2022 metų naujausių technologijų aleksandrito lazeriais, procedūros dėl įdiegtų unikalių technologijų yra pačios greičiausios tarp aleksandrito lazerių, neturi analogų, o rezultatas – ilgalaikis.

Išsiilgusius jaukumo ir malonių veido grožio procedūrų klinikoje pasitiks rūpestingos patyrusių kosmetologių rankos, kurios atgaivins po vasaros atostogų nugairintą odą, palepins kokybišku ir veiksmingu masažu.

Vilniuje klinika įsikūrusi itin patogioje vietoje, Konstitucijos pr. 20. Čia rasite ir kur patogiai pasistatyti automobilį.