Pagaliau! Pristatyta ilgai laukta Egidijaus Dragūno ir Donato Montvydo daina

Egidijus Dragūnas ir Donatas Montvydas / Fotomontažas
Egidijus Dragūnas ir Donatas Montvydas / Fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-22 09:10
AA

Ketvirtadienio vakarą vaizdo įrašų dalijimosi platformoje „YouTube“ dainininkas Donatas Montvydas, tarptautinėje scenoje žinomas Donny Montell slapyvardžiu, pristatė ilgai lauktą dainą „Nieko verta“. Ją Donny Montell įrašė kartu su grupės SEL lyderiu Egidijumi Dragūnu.

Šią dainą „Nieko verta“ žmonės jau galėjo gyvai išgirsti SEL jubiliejiniame koncerte. Dar kartą ji suskambės gruodžio 26-ąją, per Donny Montell koncertą „Kalėdos LIVE Cirkas“.

Nuo pat dainos įrašymo Egidijus ir Donatas sugebėjo išlaikyti intrigą. Atlikėjai dalijosi asmenukėmis iš įrašų studijos, net paviešino trumpus vaizdo įrašus iš užkulisių.

„Pasakyk kamerai ir žmonėms apie ką ši daina?“ – E. Dragūną įrašų studijoje kompromitavo linksmai nusiteikęs D. Montvydas.

SEL lyderis nedvejodamas atsakė į klausimą: „Apie ką, apie tavo žmoną, apie ką. Aš nesuprantu, kaip tu kuri tokias dainas, turėdamas du vaikus ir žmoną“, – juoko ir ironijos neslėpė skandalingasis E. Dragūnas.

„Šitą dainą sukūriau apie tavo buvusius santykius“, – Sel lyderiui šmaikštaudamas atsikirto Donatas.

„Kai šią dainą parašiau, buvo kilusi mintis išleisti su Švedijos muzikos kompanija, su kuria dirbu. Dėl užsitęsusių dalykų viduje kilo mintis išleisti Lietuvoje, su lietuvišku tekstu. Kadangi ji turi aiškią emociją ir charakterį, kilo mintis gal duetas? Vėliau kilo mintis, galbūt tai Egis? Kai nusiuntėme jam pasiklausyti demo versiją, jam labai patiko. Tai viskas taip ir gavosi“, – apie dainos atsiradimą pasakoja D. Montvydas.

E. Dragūnas, paklaustas apie galimą kūrinio sėkmę, nenorėjo prognozuoti, ar naujoji daina taps kūriniu numeris vienas.

„Tai buvo įdomus pabandymas. Tegul žmonės nusprendžia, ne man tai reikėtų spręsti“, – sakė SEL lyderis.

Paklausti apie tikrąją dainos reikšmę bei kam ji skirta, garsūs dainininkai iš pradžių nusijuokė, tačiau vėliau Donatas paaiškino jos prasmę.

„Iš pirmo žvilgsnio atrodo apie santykius, apie išdavystę, apie materialumą, kuris dabar pasidarė labai svarbus santykiuose, ieškant savo žmogaus. Yra paslėpta ir kita mintis – nusikaltimas. Mano ir Egio nusikaltimas. Koks nusikaltimas? Čia galima daug interpretuoti, tačiau mes dainuojam apie moteris, kurioms ateina atpildo metas. Aišku, taip pat gali būti ir su vyrais“, – su užuolankomis paaiškino garsus dainininkas.

Prie naujojo kūrinio „Nieko verta“ dirbo didelė profesionalų komandą, kartu su garsiais dainininkais prie dainos žodžių kūrybos prisidėjo ir dainų autorius Justas Mamontovas, o baigiamieji darbai buvo atlikti net už Atlanto.

Beje, didelį ažiotažą pramogų pasaulyje sukėlė ir D. Montvydo bei E. Dragūno ketinimas dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, tačiau Egidijus šioje istorijoje padėjo tašką.

„Buvo graudu žiūrėti į aplinkinius, kurie vos ne iš karto norėjo atsiimti savo paraiškas dalyvauti. Tegul dalyvauja savo „Eurovizijoje“, tegul kovoja. Anksti dar mums „Eurovizija“, nes Kaune nėra viešbučio pastatyta“, – nusijuokė Egidijus.