Pagausėjo Rihannos ir A$AP Rocky šeima: gimė antras vaikas

A$AP Rocky, Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
A$AP Rocky, Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-22 08:11
AA

Muzikos ikona Rihanna su mylimuoju A$AP Rocky išgyvena džiaugsmingą periodą – pora, auginanti sūnų RZA, susilaukė antrojo vaiko, praneša „People“.

Žinią apie Rihannos ir A$AP Rocky šeimos pagausėjimą „People“ patvirtino leidinio šaltiniai.

Po to informatorius „People“ sakė, kad „Rihanna jaučia, jog jos šeima dabar yra pilna“ ir „tai yra tai, ko ji visada norėjo“.

TMZ šaltiniai pasakojo, kad kūdikis gimė rugpjūčio 3 d. Los Andžele. Mažylio vardas kol kas nežinomas, bet teigiama, kad jis prasideda raide „R“. Anot šaltinių, šeimą papildė dar vienas berniukas.

A$AP Rocky, Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad apie antrojo kūdikio laukimą Rihanna pranešė vasarį, per 2023-ųjų „Super Bowl“ pertrauką vykusio „Halftime“ šou metu. Taip atlikėja tapo pirmąja nėščia moterimi, surengiusia pasirodymą „Super Bowl“ rungtynėse.

Didžiąją žinią Rihanna atskleidė dar pirmosiomis šou akimirkomis. Ore kabančioje scenoje ji pasirodė nuo galvos iki kojų apsirengusi ryškiai raudonais drabužiais, o palikdama atitrauktą kombinezono užtrauktuką pademonstravo suapvalėjusį pilvuką. Jį dainininkė išryškino glostydama ranka.

Žinią apie antrąjį Rihannos nėštumą užsienio portalams patvirtino ir jos atstovas.

Jos mylimasis reperis A$AP Rocky buvo pastebėtas užkulisiuose. Jis susijaudinęs stebėjo Rihannos pasirodymą, ją palaikė, filmavo ir šoko kartu.

Fotogalerija:

Rihannos „Super Bowl“ pasirodymas (7 nuotr.)
+1

Primename, kad dainininkei ir jos širdies draugui A$AP Rocky 2022 m. gegužės 13-ąją Los Andžele gimė pirmasis sūnus.

Džiugią žinią – pirmagimio laukimą – pora pranešė fotosesija Harleme, kurioje Rihanna išdidžiai demonstravo savo pilvuką. Nuo tada, kai žinoma moteris viešai atskleidė naujieną apie nėštumą, ji dėvėjo nėščiosios figūrą ypatingai išryškinančius drabužius.

Atlikėja atskleidė, kad nėštumas buvo neplanuotas, tačiau sužinojusi, kad laukiasi, ji kaipmat apsidžiaugė ir pernelyg nedramatizavo, kad teks kiek pristabdyti savo veiklas ir atsidėti motinystei.

Pora apie savo jausmus viešai prabilo 2020 metų lapkritį. Tačiau kalbos, kad A$AP Rocky kartu su Rihanna – daugiau nei draugai, pradėjo sklisti dar 2013 metais, kai reperis kartu su dainininke leidosi į jos pasaulinį koncertinį turą „Diamond World Tour“.