Pagausės krepšininko Pauliaus Jankūno šeima: žmona Ieva laukiasi trečio vaiko

Paulius Jankūnas su žmona Ieva ir sūnumis / T.Biliūno ir I.Gelūno nuotr.
Paulius Jankūnas su žmona Ieva ir sūnumis / T.Biliūno ir I.Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-03 07:30
AA

Kauno „Žalgirio“ krepšininko Pauliaus Jankūno (36) šeimoje – džiugios laukimo nuotaikos: žmona Ieva Jankūnienė laukiasi trečios atžalos, praneša portalas Žmonės.lt.

„Taip, laukiame trečio vaikelio“, – portalui Žmonės.lt žinią patvirtino P.Jankūnas, nuo platesnių komentarų jis susilaikė.

Ieva Jankūnienė atrėjančiais pokyčiais pasidžiaugė feisbuke.

„Kai rankos nori apglėbti visą pasaulį, o širdys kupinos džiugesio ir meilės... Norisi dalintis laukimo akimirkomis ir skelbti nuostabią žinią apie mūsų šeimos laimę... Labai gera jausti ir žinoti, kad dabar mus saugo ir trečias angelėlis“, – rašė trečios atžalos besilaukianti moteris.

Paulius ir Ieva Jankūnai jau augina du sūnus – Adomą ir Matą.

P.Jankūnas ir I.Jankūnienė susituokė 2007-aisiais, juodu pažįstami dar nuo mokyklos laikų. 

„Nereikia dėl menkiausio dalyko kur nors žvalgytis, bėgioti, o stengtis, tausoti šeimą. Ypač – kai atsiranda vaikai“, – apie laimingos ir tvirtos šeimos receptą žurnalui „Žmonės“ yra atviravęs krepšininkas.

Kad tiek laiko yra kartu, didžiausia pergale vadina ir Ieva: „Mes vienas kitą labai palaikome. Paulius visada buvo tas mūras, už kurio jaučiausi ir tebesijaučiu saugi bei mylima“, – gražių žodžių vyrui negaili I.Jankūnienė.

Paulius Jankūnas su žmona Ieva ir vaikais / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ji žino, aikštelėje Paulius kovingas, kiek aštresnis, tačiau šeimoje ramus, užjaučiantis, geras. Dabar – dar ir romantikas. „Kažkur skaičiau, kad mudu – nesuderinamiausių Zodiako ženklų: aš – Avinas, Paulius – Jautis, bet nieko panašaus negalėčiau pasakyti.“

Gal todėl, kad paties Pauliaus tėvai iki šiol gražiai ir laimingai gyvena, jis labai vertina žmogų, kurį turi. „Išties mūsų šeima – kaip viena stipri komanda, – užtikrintai kalba. – Jeigu nusprendžiame ką nors nuveikti, veikiame kartu. Jeigu tvarkomės – visi, jei pramogaujame – kartu.“

„Ateis laikas, kai vaikai užaugs ir sukurs savo šeimas, tuomet mes su Pauliumi susėsime sodyboje ant liepto, apsikabinsime, susikibsime rankomis, sumerksime meškerytes ir toliau žiūrėsime vienas į kitą...“ – žurnalui pasakojo Ieva.

Pauliaus Jankūno šeima (15 nuotr.)
+9