„Pagirių“ trilogijos kūrėjai naujoje komedijoje juoksis iš visų, nepakeliančių akių nuo telefonų

Filmo „Mažulė Džeksi“ kadras / Organizatorių nuotr.
Filmo „Mažulė Džeksi“ kadras / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Kiekviename juokelyje yra tam tikra dalis tiesos. Šis posakis labai tinka naujai komedijai „Mažulė Džeksi“, kuri į kino ekranus atkeliauja jau šį penktadienį. Jei rimtai, čia tiesos bus daugiau nei tik „dalis“, mat tokių kino hitų kaip „Pagirių“ trilogija bei „Blogos mamos“ kūrėjai sumanė pajuokauti apie tai, kas tampa visai nebejuokinga ir net įvardinama kaip didžiulė šiandieninės visuomenės problema.

„Man net vaidinti nereikėjo, esu priklausomas nuo „Instagram“, tad su telefonu ir taip nesiskiriu nė dienai, visai kaip mano herojus filme. Bet vaidmuo tikrai privertė ne tik smagiai prisijuokti, bet ir susimąstyti, ką su mumis daro technologijos“, – sako iš serialo „Moderni šeima“ puikiai lietuviams žinomas aktorius Adamas DeVine’as.

Komedija „Mažulė Džeksi“ pasakos apie Filą (jį ir vaidina aktorius A. DeVine‘as), kuris yra visiškai priklausomas nuo savo išmaniojo telefono. Didžiąją jo laiko dalį užima nuolatinis socialinių tinklų stebėjimas, komentavimas ir juokingų filmukų žiūrėjimas. Savaime suprantama, kad tikram gyvenimui, draugams ar, juo labiau, merginai, Filas laiko visiškai neturi.

Tačiau viskas ima keistis, kuomet Filas priverstas įsigyti naują išmanųjį. Jame vaikinas atranda instaliuotą virtualią asistentę Džeksi (aktorės Rose Byrne balsas) – naujos kartos dirbtinį intelektą. Jos vadovaujamas Filas pamažu iškiša nosį iš namų, užmezga ryšį su pora bendradarbių ir netgi pakviečia jam patikusią merginą Keitę (aktorė ir dainininkė Alexandra Shipp) į pasimatymą. Pamažu Filas su telefonu rankose praleidžia vis mažiau laiko. O Džeksi tai labai nepatinka.

„Po to, kai baigėsi filmavimai, ėmiau žvelgti į savo mobilųjį visiškai kitomis akimis. Dažniau jį išjungiu, tyčia palieku automobilyje ir panašiai. Manau, kad tai – naujoji šių dienų prabanga. Rasti laiko ne telefonui, o bičiuliams, gyvam bendravimui. Arba tiesiog – poilsiui nuo mus supančio beprotiško gyvenimo tempo. Tačiau būkime realistais, tokio patogaus pasaulio ir norėjome, tik nesitikėjome, kad jis turės ne tik privalumų, bet ir tokių skaudžių trūkumų“, – sako A. DeVine’as.