Pagrindiniai pavasario pirkiniai: kokios tendencijos vyrauja 2021-aisiais?

2021 m. GERRY WEBER kolekcijos drabužiai / Gamintojo nuotr.
2021 m. GERRY WEBER kolekcijos drabužiai / Gamintojo nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-03-12 08:26
AA

Kartu su atsinaujinančia gamta ir šylančiu oru, sustiprėja poreikis įnešti naujų mados vėjų ir į savo drabužinę. Žymus vokiečių rūbų kūrėjas GERRY WEBER sufleruoja, į ką atkreipti dėmesį renkantis pavasario garderobą, tinkantį ne tik standartinio sudėjimo, bet ir +dydžio drabužius nešiojančioms moterims, kad jis būtų patogus, stilingas ir nenuobodus.

Mada – cikliška. Skirtingais sezonais galima pastebėti tam tikras populiarias tendencijas: dominuojančią spalvų paletę, raštus, rūbų kirpimą, kuris kas kelis metus pasikartoja. Tačiau tai, kad jos kaskart modernizuojamos, joms suteikia išskirtinumo – sena atgimsta iš naujo.

Svajinga pastelė

2021 m. GERRY WEBER kolekcijose pavasarį simbolizuoja švelnūs pasteliniai tonai, kuriais, tarsi vaniliniais ledais, norisi mėgautis nuolatos. Jos įvaizdžiui suteikia modernios romantikos ir pabrėžia moteriškumą. Madingi rožinio kvarco, natūralios pudros, šviesiai pilkšvi spalviniai tonai. Santūrios mados propaguotojoms – tai puikus variantas.

Svajinga pastelė / Gamintojo nuotr.

Šį sezoną GERRY WEBER prekių ženklo dizaineriai pastelinius drabužius dekoruoja floristiniais motyvais, pavyzdžiui, stilizuotomis palmių šakelėmis, tad mėgstančios pastelę, bet norinčios ryškesnių akcentų, šį poreikį taip pat nesudėtingai patenkins.

Svajinga pastelė / Projekto partnerio nuotr.

Dryžių galia

Viliokliai marinistiniai motyvai kviečia leistis į įsimintinas keliones po jūrą. Net jei ir nėra galimybės skrosti bangomis, bet nuotykių poreikis išlieka stiprus, pats metas praskaidrinti gyvenimą jūriniu stiliumi.

Klasikiniai GERRY WEBER baltos ir mėlynos spalvų deriniai metai iš metų išlieka tarp svarbiausių šiltojo periodo tendencijų, tačiau kaskart pagardinami ypatingu nauju prieskoniu.

Dryžių galia

Jie pastebimi, tad norinčios išsiskirti šį sezoną kviečiamos atkreipti dėmesį į madingą horizontalių ir vertikalių dryžių derinimą. Ypač originaliai atrodo smulkių ir stambių juostelių raštu puošti drabužiai bei aksesuarai.

Šis raštas ypatingas dar ir tuo, kad tinkamai priderintas jis padeda pabrėžti ar kaip tik – užmaskuoti norimus kūno linkius. Įstrižos persikertančios linijos optiškai paslepia pilvą, horizontalias rekomenduojama rinktis turint siaurus pečius, nes jos sukuria platesnį šios zonos vaizdą.

Dryžių galia / Projekto partnerio nuotr.

Smaragdo vilionės

Dar viena ryški tendencija – smaragdo spalva. Išskirtinė, atkreipianti dėmesį, o įvaizdžiui suteikianti elegancijos.

Ji įvardijama kaip ramybę skleidžiantis spalvinis tonas, tačiau derinama su kitų spalvų drabužiais tampa nenuspėjama ir sukuria įsimintiną vaizdą.

Smaragdo vilionės / Gamintojo nuotr.

Šią tendenciją lengvai prisijaukins ne tik trokštančios efekto (dizaineriai siūlo nuo A-Z šios spalvos drabužius), bet ir ieškančios subtilumo (pavyzdžiui, smaragdo spalva dekoruojami rankogaliai ar ji įpinama tarp kitos spalvos raštų).

Smaragdo vilionės / Projekto partnerio nuotr.

Laimė judėti laisvai

„SAMOON by GERRY WEBER“ linija išskirtinė plačia dydžių skale (42-50). Drabužiai siuvami taip, kad juos vilkinti moteris ne tik jaustųsi patogiai, bet ir atrodytų stilingai.

Laimė judėti laisvai / Gamintojo nuotr.

Minkšti suknelių ir palaidinių audiniai bei juos puošiančios klostės padeda pakoreguoti tas kūno linijas, kurias yra poreikis paslėpti, tačiau kartu rūbų siluetai kuriami taip, kad būtų išlaikytas bendras dailus vaizdas, o kūnas nepaskęstų audinių gausoje. Vilkint monochrominius ar artimų atspalvių drabužius optiškai atrodysite aukštesnė ir lieknesnė.

Šiųmetėse tendencijose daug gamtos simbolių. Spalvų paletėje – visi dangaus atspalviai – nuo vaiskios iki tamsiai mėlynos. Drabužiai dekoruojami smulkiais augalų raštais, o dėl to, kad šylant orui praleisime vis daugiau laiko gryname ore, dominuoja patogus, judesių nevaržantis sportinis stilius.

Laimė judėti laisvai / Projekto partnerio nuotr.

Visus prekių ženklus rasite šiuo metu veikiančiuose salonuose GERRY WEBER:

  • Kaune - Laisvės al. 110
  • Klaipėdoje - H. Manto g. 46
  • Panevėžyje - Ramygalos g. 13

Kviečiame apsipirkti e-parduotuvėje: www.lemodus.lt