Pagrobti Lady Gagos augintiniai: nusikaltėlis šovė į juos vedžiojusį vyrą

Lady Gaga su augintiniu / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga su augintiniu / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-25 18:49
AA

Lady Gaga (34) neteko dviejų savo prancūzų buldogų. Iš JAV superžvaigždės šuneliai buvo pagrobti trečiadienį, kai nusikaltėliai pašovė juos vedžiojusį prižiūrėtoją, rašo BBC.

Pranešama, kad Lady Gagai priklausantys du prancūzų buldogai buvo pagrobti trečiadienio vakarą Holivude, kai užpuolikas pašovė atlikėjos šunų vedžiotoją Ryaną Fischerį. Pašautas šunų vedžiotojas paguldytas į ligoninę. Kol kas aukos būklė nežinoma.

Kiek vėliau pranešta, kad R.Fischeris buvo pašautas iš pusiau automatinio pistoleto. Teigiama, kad ginkluotas užpuolikas į šunų prižiūrėtoją paleido net keturis šūvius. 

Nusikaltėlis pasisavino dainininkės Lady Gagos šunis, prancūzų buldogus Koji ir Gustavą. Trečiasis augintinis, kurio vardas Miss Asia, pabėgo ir vėliau buvo surastas policijos.

Šiuo metu Romoje prie naujos kino juostos su režisieriumi Ridley Scottu dirbanti žvaigždė už augintinių sugrąžinimą ar bent kokią žinią apie juos pasiūlė pusės mln. JAV dolerių atlygį.

Los Andželo policija patvirtino, kad šiuo metu ieško įtariamojo, kuris baltos spalvos automobiliu pasišalino iš įvykio vietos ir nuriedėjo link Holivudo bulvaro. Iki šiol neaišku, ar užpuolikas žinojo, kam priklauso augintiniai bei specialiai taikėsi būtent į garsenybės šunis.

 

Lady Gaga su augintiniu / „Vida Press“ nuotr.
Prancūzų buldogai itin graibstoma veislė JAV. Vienas sveikas šuniukas parduodamas vidutiniškai už 2 000 JAV dolerių, o už turinčius išskirtinę veisimo istoriją buldogus galima gauti net iki 10 000 JAV dolerių.

Žinoma, kad Gaga itin myli savo gyvūnus. Šeimininkė ne kartą augintinius vežėsi į jai svarbius renginius - Amerikos muzikos apdovanojimus, „Super Bowl“ varžybas.

Lady Gaga (26 nuotr.)
+20