Paklausykite, kaip „Naujos pupytės“ dainuoja lietuvišką šlagerį „Sustok, traukiny“

Grupė „Naujos pupytės“ / TV3 nuotr.
Grupė „Naujos pupytės“ / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-11 11:14
AA

Lemtingą Naujųjų metų naktį, kai kalendoriuje 2014-ieji virs 2015-aisiais, mūsų šalyje įvyks dar vienas negrįžtamas – valiutos – pokytis. Atsisveikinsime su litu ir pasitiksime eurą. O, kad tą padarytume ne tik teisingai, bet ir labai linksmai, paskutinę metų naktį, gruodžio 31-ąją, TV3 televizijos eteryje veiks „Naujametinė keitykla“.

Pinigų keitimo misiją „Naujametinėje keitykloje“ vykdys garsiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės – dainininkai, aktoriai, humoristai. Tik TV3 eteryje veiksianti „Naujametinė keitykla“ bus atsakinga už garbingą atsisveikinimą su litu ir nepriekaištingą naujos valiutos – euro – pasitikimą. Žinoma, ši „keitykla“ bus atsakinga ne bankui, o žiūrovams, todėl joje galios savos, originalios taisyklės.

TV3 paskutinė šių metų misija – išlydėti litą, todėl „Naujametinės keityklos“ televizijos žiūrovai išvys daug netikėtų svečių pasikeitimų ir apsikeitimų. Kai kurios įžymybės atsiskleis toli gražu ne savo amplua. Laukiant 2015-ųjų įžengimo, skambės iki šiol negirdėtos garsiausių lietuviškų šlagerių versijos, paruoštos išskirtinai šiai progai.

Šiame šou pasirodys ir grupė „Naujos pupytės“, kuri atliko visiems puikiai žinomą šlagerį. Kokį? Jau dabar galite pamatyti ir pasiklausyti trumpo vizdo įrašo iš būsimo pasirodymo!

„Naujos pupytės“ / TV3 nuotr.