Palaikyti mylimojo polo varžybose hercogienė Meghan į draugiją pasiėmė Sereną Williams

Meghan Markle atvyko į polo varžybas palaikyti princo Harry / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle atvyko į polo varžybas palaikyti princo Harry / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-02 18:40
AA

Šeštadienį ir sekmadienį vyko polo varžybos, kuriose rungtyniavo ir Jungtinės Karalystės princas Harry. Palaikyti mylimojo į aikštę atvyko ir Sasekso hercogienė Meghan.

Į stadioną hercogienė atvyko su artima savo bičiule, teniso superžvaigžde Serena Williams. Tiesa, tai nebuvo tik moteriška popietė – damoms draugiją palaikė Serenos sutuoktinis Alexis Ohanianas.

Meghan Markle, Serena Williams ir Alexis Ohanianas / „Scanpix“ nuotr.

Kaip tikra superžvaigždė nuo nepageidaujamo dėmesio Meghan slėpėsi po akiniais nuo saulės ir skrybėle.

Netikėtas hercogienės pasirodymas polo varžybose dar kartą įrodė Meghan efektą – šiandien jau neįmanoma įsigyti marškinių tipo „Shoshanna“ suknelės. Apie 335 eurus kainuojanti suknia buvo akimirksniu iššluota iš parduotuvių. Šiandien jos neįmanoma įsigyti ir internetu, o mados prekės ženklas tikina nežinantis, kada bus pagaminta nauja partija šių suknelių.

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Toks gerbėjų susižavėjimas Meghan suknele šįkart visiškai pateisinamas, mat šis drabužis – tobulas rūbas vasarai. Suknelė be rankovių, tačiau solidus jos ilgis leidžia išlaikyti rafinuotumą, o per liemenį surišamas kaspinas pabrėžia liemenį.

Tačiau svarbiausia, kad ši suknelė leido Meghan laisvai judėti. Fotografai pastebėjo hercogienę ridenant kamuoliuką kartu su kelių metukų berniuku.

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle atvyko į polo varžybas palaikyti princo Harry (13 nuotr.)
+7