Palangos 1006 km lenktynių startą himnu paskelbusi Ingrida Kazlauskaitė: „Gyvenu dideliu greičiu“

Ingrida Kazlauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Ingrida Kazlauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-21 11:17
AA

Greičio ir sportinių automobilių aistruoliai šį savaitgalį traukia į Palangą. Kaip ir kasmet, čia prasidėjo jau 17-osios 1006 kilometrų lenktynės. Ketvirtadienio rytą automobilių paradas atriedėjo į kurorto centrą, o atidarymo šventę vainikavo Ingridos Kazlauskaitės atliktas šių metų lenktynių himnas „Mes lekiame su vėju“.

Liepos 21-23 dienomis kelių sankirtoje Palanga-Kretinga-Klaipėda vyksta didžiausias Rytų Europoje lenktynių festivalis, sukvietęs geriausius Lietuvos ir užsienio žiedinių lenktynių meistrus – dalyvaus 42 komandos.

Todėl jau saulėtą ir šiltą ketvirtadienio rytą Palangos centras ūžė nuo riaumojančių variklių. Čia prasidėjo „Eneos 1006 km“ lenktynės.

„ENEOS 1006 km“ lenktynių atidarymo akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

10 valandą ryte iš lenktynių trasos į kurorto centrą – Vytauto gatvę – pajudėjo automobilių paradas, kur vyko renginio atidarymas.

Susirinkusi publika fotografavosi ir bendravo su Benediktu Vanagu, kitais lenktynininkais ir, kaip sakė renginio vedėjas, gražiausiomis Lietuvos merginomis, kurios buvo apsitempusios lenktynių kostiumus.

11 valandą renginio vedėjas paskelbė lenktynių pradžią ir į sceną žengė Ingrida Kazlauskaitė su dešimčia „Miss racing“ merginų, kurios mojuodamos vėliavomis šoko kartu su dainininke, skambant lenktynių himnui „Mes lekiame su vėju“.

„ENEOS 1006 km“ lenktynių atidarymo parade – žinomi žmonės (45 nuotr.)
+39

TAIP PAT SKAITYKITE: „ENEOS 1006 km“ lenktynių atidarymas – reta galimybė iš arti pamatyti sportininkus ir techniką

Ingrida Kazlauskaitė bendraudama su Žmonės.lt sakė, kad yra lenktynių ir automobilių mėgėja.

„Gyvenu labai dideliu gyvenimo greičiu. Lėtai elgtis net nemoku, visuomet skubu, net valgau greitai. Tačiau sėdusi į automobilį, visada labai atsakingai elgiuosi. Greitis gali kelti pavojų ir riziką man, aplinkiniams.

Tačiau man patinka kartais pavažinėti su kartingais. Ten jau spaudžiu gazą iki dugno: kelio vingiai man labai patinka, ten piešdama saulutes aš išsikraunu“, – Žmonės.lt pasakojo I.Kazlauskaitė.

Dėl greičio viršijimo problemų su policija Ingrida, sako, nėra turėjusi: „Visada sakau sau, kad esu atsakinga už visus eismo dalyvius. Būna, kad skubu, bet neleidžiu sau viršyti greičio ir nervintis, nes nieko ta minutė nepakeis.“

Ką pati vairuoja? „Vairuoju labai savo mylimą, seniai norėtą „Volkswagen beetle“ automobilį. Tas mano mielas vabalas ištvermingai mane vežioja į koncertus“, – šypteli ji.

„ENEOS 1006 km“ lenktynių atidarymo akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lenktynėse Ingrida nebe naujokė – nors pati nedrįsta sėsti prie sportinio automobilio vairo ir varžytis, tačiau reginiu – mėgaujasi.

„Mane ne kartą yra kvietę dalyvauti lenktynėse, bet aš šiek tiek prisibijau. Juk būna ir kitų žmonių, sėdinčių automobilyje, tai nesu šioje srityje linkusi rizikuoti, imti atsakomybės į savo rankas.

Mano keliai su lenktynėmis susikirto dar 2013 metais, kai organizatoriai pakvietė sudainuoti koncerte. Labai apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau mačiusi didelių, profesionalių žiedinių lenktynių. Lenktynėse man patinka vyriškas adrenalinas, energija, kai automobiliai gaudžia, lekia. Toks reginys mane pripildo energijos“, – sakė Ingrida.

Gal galiausiai pavyks įkalbėti ir pačią dalyvauti? „Manau, kad įmanoma, – juokėsi Ingrida. – Bet prieš tai reikėtų gerai pasitreniruoti, nes vis tiek automobilis naujas, kitoks, jį reikia pajausti, išmokti profesionaliai valdyti. Esu moteriškai atsargi, man nepatinka tas spaudimas, jog bet kokia kaina turi stengtis kuo greičiau atvažiuoti. Jei matau, kad galiu su kuo nors susidurti, aš geriau jau sustosiu ir praleisiu, o tik tada važiuosiu.“

„ENEOS 1006 km“ lenktynių atidarymo akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ingrida labai džiaugėsi galimybe renginio metu atlikti lenktynių himną „Mes lekiame su vėju“. Pasirodymui ji ėmė ruoštis jau prieš kelias savaites – atsisakė savo taip mylimų saldumynų, kad idealiai atrodytų su sportiniu kostiumu.

„Himną lenktynėse dainavau pirmą kartą. Labai atsakingas momentas, man jis labai svarbus. Jam ruoštis pradėjau dar prieš keletą mėnesių. Buvo moteriškų niuansų: tam, kad įlįsčiau į kostiumą, mečiau saldumynus“, – sakė I.Kazlauskaitė.

Ir išbandymas pavyko: „Aš pati net stebiuosi, kad taip mėgstamų saldainių koks centimetras nuguldavo ant mano kūno. Dabar į kombinezoną telpu lengvai“, – džiaugėsi ji.

Tai po atidarymo prisipirkusi saldainių valgys už visas dvi savaites? „Dar turėsiu uždaryti lenktynių šventę su tuo pačiu kostiumu“, – juokėsi Ingrida.

I.Kazlauskaitei buvo ne tik patikėta atidaryti šventę su lenktynių himnu, tačiau ir įsiamžinti klipe.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įvertinkite: Ingrida Kazlauskaitė pristatė aerodrome filmuotą klipą „Mes lekiame su vėju“

„ENEOS 1006 km“ lenktynių atidarymo akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tiesa, eteryje pasirodžius lenktynių dainai, internete pasirodė ir kritiškų komentarų. Tačiau Ingrida sako esanti labai pozityvi ir to į galvą visiškai neima.

„Labai gerai, kad žmonės klauso, kad reiškia savo nuomonę, gyvenam demokratinėje valstybėje juk. Tobulumui nėra ribų. Pasinaudosiu Džordanos Butkutės posakiu: „Nesame doleriai, kad visi mus mylėtų.“ Labai ačiū už nuomones, jų laukiu ir daugiau: ne tik palaikančių, bet ir su patarimais. Tegul visi peržiūri ir parašo, kaip jiems atrodo, ko trūksta, ir mes tikrai pasistengsime, kad kitas klipas būtų Kanuose ar Monake“, – Žmonės.lt sakė I.Kazlauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingrida Kazlauskaitė Kaune filmavo daugiau nei milijono eurų vertą vaizdo klipą

Ingrida Kazlauskaitė filmuojasi išskirtiniame vaizdo klipe (44 nuotr.)
+38