Palangoje duris atvėrė lietuviško dizaino namai – sudomino ir žinomas moteris

YCHO studijos atidarymas / Organizatorių nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Lietuviško prekinio ženklo įkūrėjos Aistė Kurtinaitytė ir Božena Staniš džiaugiasi dar vienu įgyvendintu projektu – trečiosios YCHO Studijos atidarymu Palangoje, viešbutyje „Gabija“.

Naujos YCHO studijos atidarymo metu jautėsi gera nuotaika, moteriški pašnekesiai ir nuoširdus bendravimas, kurio moterys yra labai pasiilgusios. Atidarymo metu apsilankė YCHO nuolatinės klientės iš Vilniaus, viešbučio „Gabija“ svečiai ir žinomi veidai. Renginio metu svečių fotografijomis rūpinosi klaipėdietė Julija Kasperaitienė. 

„Idėja kilo karantino metu, nes supratome, kai vis daugiau žmonių rinksis ne gyvenimą Vilniuje, o poilsį Lietuvos pajūryje, todėl pasukome galvas ieškodamos patalpų ir džiaugiamės rezultatu, kad pavyko surasti tinkamą vietą lietuviško dizaino namams, – sako Aistė. – Pastebime, kad Palangoje ne tik žmonės ilsisi, bet ir darbuojasi nuotoliniu būdu, bei keliasi gyventi pastoviam laikui, tai reiškia, kad miestas auga, atsikrausto žmonės iš skirtingų miestų, atsiveždami ir savo kultūros dalį.“ 

YCHO studijos atidarymas / Organizatorių nuotr.

YCHO studijoje vyrauja moteriška atmosfera, čia galite surasti YCHO drabužių bei odos gaminių kolekcijas ne tik vasarai, bet ir vėsesniems orams. Studijos interjeras yra jaukus bei šiuolaikiškas, studijos sieną puošia Editos Suchockytės paveikslas „Bijūnai“, kuris tiesiog užburia moteriškumu ir atostogų nuotaika.

Vasaros sezonui bei pasikeitusiam gyvenimo būdui pristatome YCHO vasaros kolekcijos naujienas, kurias galite rasti YCHO studijose.

Vasaros kolekcijos pristatymas vyko ypatingoje vietoje Vilniuje, Pranciškonų skvere, kur kolekcija susilieja su aplinka, natūralūs audiniai paskęsta tarp senojo vienuolyno sienų. Tokius gaminius tik ir norisi dėvėti atostogų metu prie jūros ar tiesiog jaustis laisvai ir nevaržomai. Sukurta jauki, ramybe dvelkianti moteriška atmosfera, kurią įgyvendino fotografė Ugnė Dilkevičienė.

Jūsų lauksime YCHO Studijoje viešbutyje Gabija, Vytauto g. 40, Palangoje arba  YCHO Studijose Vilniuje, Ogmios mieste ir Užupio g. 10, o kas mėgsta apsipirkinėti internetu – www.ycho.lt.

Trečiosios YCHO studijos atidarymas ir fotosesija (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau