Palangoje – grandiozinis sanatorijos „Gradiali“ atidarymas

Palangoje atidaryta atnaujinta sanatorija „Gradiali“ / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Šį savaitgalį Palangoje buvo karšta lyg vasarą – būrys kviestinių svečių iš visos Lietuvos skubėjo į pajūrį, kur iškilmingai pristatyta po rekonstrukcijos neatpažįstamai pasikeitusi sanatorija „Gradiali“.

Stilinga ir iškilminga, bet kartu ir žaisminga bei pilna siurprizų sanatorijos atidarymo šventė tęsėsi iki vidurnakčio, o daugelis pasiliko ir ilgiau.

Draugų, partnerių ir miesto vadovų sveikinimus lydėjo ant sanatorijos įėjimo stogo įsikūrusio ir į minkštus „Gradiali“ chalatus įsisupusio Vilniaus Bigbendo muzikantų fanfarai. Tuo tarpu svečiai ne tik gurkšnojo šampaną ir skanavo išties išskirtinio skonio „Gradiali“ restorano šefo kurtus užkandžius, bet ir dairėsi išplėtę akis: lengvas pasivaikščiojimas po sanatorija virto spektakliu su tikrais aktoriais.

Svečiams teko ir kambarinės konfliktą su klientu išklausyti, ir į šalčio kamerą drąsuolį išlydėti, ir operos solistų balsus netikėtai išgirsti konferencijų salėje, laukė ir sinchroninio plaukimo pasirodymas, akrobatai ir „mankšta“ su profesionaliomis šokėjomis. Kojos pradėjo linkti pamačius visą reabilitacijos, sveikatos ir grožio procedūroms skirtą įrangą.

Atsipūsti leido tik iškilminga vakarienė, taurūs gėrimai bei išskirtinę atmosferą kūrusi muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Monika Marija. Tiesa – ir tai dar buvo ne finalas. Sanatorijos „Gradiali“ iškilmes vainikavo pagoniškas apeigas primenantis lazerių šou: šviesų, šviesos paveikslų ir muzikos šokis sanatoriją supančiame pušyne.

Galvojate svečiai skirstėsi? Kaip tikrose lietuviškose vestuvėse šventė truko tris dienas.

Po atidarymo vakarėlio išvargę svečiai turėjo progos išbandyti visus rekonstruotos sanatorijos privalumus ir naujoves: nuo erdvių, patogių kambarių su vaizdu į jūrą iki juodosios jūros vandeniu praturtintų baseinų, skirtingų pirčių ir SPA zonos bei daugiau nei 100 skirtingų grožiui ir sveikatai skirtų procedūrų.

Jeigu ir jūs norite pasilepinti, atgauti jėgas, o gal reikia gydymo – viską rasite www.gradiali.lt

Palangoje atidaryta atnaujinta sanatorija „Gradiali“ (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau