Palangoje šeštadienį – nemokama mados mugė ir žinomų moterų seminarai

Mados mugė Palangoje / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. Į Palangos Sporto areną, Sporto gatvėje 3, iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks 1 tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata.

Virš 100 prekės ženklų: nuo drabužių iki kosmetikos

Nuo 12 iki 20 valandos Palangos miesto gyventojus bei ilgajam savaitgaliui poilsiauti atvykusius miesto svečius sutrauksianti nemokama mados oazė po savo stogu sukvies virš 100 savo sričių profesionalų. Vienoje vietoje rasite ne tik išskirtinių rankų darbo gaminių, papuošalų, šaunių ir nematytų aksesuarų, naujausių drabužių kolekcijų, avalynės, tekstilės gaminių, prekių vaikams ar interjero detalių, bet ir sutiksite kosmetikos bei sveikatingumo rekomendacijų.

Dizaineriai atveš šiltiesiems sezonams skirtas kolekcijas, kūrėjai siūlys vaikams ne tik drabužius, bet ir aksesuarus, gamintojai stebins interjero detalėmis namams, grožio priemonių atstovai, rekomenduos, kokius produktus įsigyti vasaros sezonui bei pamalonins kvapais ir aromatais. Išskirtinai šiam renginiai atvyks ir prekės ženklai iš kaimyninės Latvijos.

Pirmiesiems lankytojams – išdalins 1000 ledų nemokamai

Nuo 12 iki 20 valandos Palangos Sporto arenoje vyksianti nemokama mugė bus dosni staigmenomis savo lankytojams. Vasarą karštį tipdantis desertas – ledai, čia bus dalijami nemokamai. Tiesa, taip pasivaišinti pavyks pirmajam tūkstančiui lankytojui, todėl miesto gyventojai ir svečiai kviečiame apsilankyti dar prieš saulės vonias.

Nemokami atrakcionai ir cukraus vata

Norite apsilankyti renginyje, tačiau keliate sau klausimą, ką daryti jei toks laiko leidimas bus nuobodus Jūsų mažajam šeimos nariui? Nemokama mados ir grožio mugė „Design for life’“ poilsiaujantiems Palangoje liepos 7 atkeliaus į pagalbą. Mažieji renginio lankytojai galės nuo pat 12 iki 20 valandos visiškai nemokamai pramogauti aplink areną įrengtais lauko atrakcionais. Ne tik vaikus, bet ir visus lankytojus organizatoriai vaišins ir cukraus vata. „Kaip Palangoje be cukraus vatos? Vaišinsime iki kol sugesime“ – pokštauja renginio organizatoriai.

Specialūs seminarai ir paskaitos

Iki pat 20 valandos vyksianti nemokama mados mugė perlips visus tokiems rengiams įprastus rėmus, nes čia kaip niekur kitur stebins ne tik prekės ženklų gausa iš visos Lietuvos bei Latvijos, bet ir galimybė susipažinti su kitokiomis veiklomis. Nuo 13 val. Palangos sporto arenoje prasidės ir specialūs seminarai.

Prekės ženklų autoriai, blogeriai ir kviestiniai svečiai dalinsis savo patirtimis, patarimais ir atradimais. Pirmąją paskaitą 13-14val. ves Palangos turizmo ir informacijos centro atstovė Alma Slaboševičinė, kuri papasakos apie populiariausias ir madingiausias vietas Palangoje.

14-15 val. Savo istorija pasidalins prekės ženklo, Danijoje apdovanoto už pakuotės dizainą, „Tealure“ įkūrėjas Ernestas Klevas.

15-16 val. Išgirsime geidžiamiausią atsakymą į – kas turėtų atsirasti spintoje keičiantis mados tendencijoms. Šią paskaitą ves mados, reklamos ir asmeninio įvaizdžio stilistė Eva Bart.

16-17 val. Bendrausime su tinklaraščio Mamos kampu autore, asmenine trenere, mitybos konsultante ir labai motyvuojančia mama – Laura Panave. Kalbėsime tema – Motinystės ir sveiko, aktyvaus gyvenimo būdo suderinimas/ galimybės ir pasiteisinimai.

17-18 val. Bus paliesta ir grožio tema, kuria kalbės vizažo meistrė Greta Alšauskaitė.

18 iki 19 val. Vyks diskusija su rinkodaros specialiste/blogere bei makiažo meistre Estera Petreikyte, tema – socialinių tinklų nauda makiažo meistrės darbe. Taip pat 19-20 renginyje susitiksime ir su Renata Mickūnienė, „Swedbank“ Palangos klientų aptarnavimo centro valdytoja, kuris pasakos prekės ženklams aktulia tema „Kiekvienas gali būti didelis“.

Renginys vyks visą dieną

Nuo 12 iki 20 valandos vakaro vyksiantis nemokamas renginys sulauks visų – ir ketinančių apsilankyti prieš kaitriausią vasaros saulę ir po jos vonių. Ilgas darbo laikas suteiks galimybę neskubant įdėmiai apžiūrėti visų prekės ženklų pateikiamas naujienas, papramogauti atrakcionuose, pasivaišinti cukraus vata ir ledais bei apsilankyti paskaitose ir išgirti naudingų patarimų.

Visoje erdvėje pasiskirčiusios veiklos sutrauks nuo didelio iki mažo ir leis pirmąjį liepos šeštadienį praleis tikrai ypatingai ir kokybiškai.

Skaitykite daugiau