Palangoje sujudimas – prasideda Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovykla

Mantas Kalnietis, Darius Maskoliūnas, Rimas Kurtinaitis, Marekas Blaževičius / Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Palanga tradiciškai vasarą vėl tapo krepšinio sostine. Čia į treniruočių stovyklą susirinko Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariai ir treneriai.

Į kurorto viešbutį „Vanagupė“ penktadienį nuo vidurdienio rinkosi žaidėjai ir treneriai. 

Pirmoji rinktinės treniruotė numatyta dar penktadienio vakarą. Rinktinės vyr. treneris Darius Maskoliūnas sakė, kad stovyklos metu bus orientuojamasi į jaunų žaidėjų išbandymą. Tiesa, trenerio sudarytas rinktinės narių sąrašas bus trumpesnis. Dėl besitęsiančio Izraelio čempionato stovykloje nepasirodys Deividas Sirvydis, taip pat Vokietijos čempionu tapęs Rokas Giedraitis ir vasarą asmeniniam tobulėjimui nusprendęs paskirti Gytis Masiulis.

Stovykloje susibūrė 13 žaidėjų: Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Rokas Jokubaitis, Marius Grigonis, Tomas Dimša, Edgaras Ulanovas, Arnas Butkevičius, Tadas Sedekerskis, Eimantas Bendžius, Arnoldas Kulboka, Artūras Gudaitis, Marekas Blaževičius, Laurynas Birutis.

Kai kuriuos rinktinės narius į stovyklą atlydėjo šeimos nariai ir draugės.

Vyrų krepšinio rinktinė renkasi į stovyklą Palangoje / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Krepšininkai dvi savaites fizinį pasiruošimą derins su pratybomis krepšinio salėje, o stovyklos pabaigoje sužais kontrolines rungtynes su Latvijos ir Estijos rinktinėmis.

„Ačiū Lietuvos krepšinio federacijai už tokią suteiktą galimybę. Žaidėjai jau tikrai yra pasiilgę kamuolio ir darbo treniruočių salėje. Jiems tai bus gera galimybė pasiruošti sezonui ir tuo pačiu geriau pažinti rinktinės žaidimo sistemą bei pasiruošti artėjantiems „langams“ bei olimpinės atrankos turnyrui“, – dar prieš paskelbiant apie artėjančią stovyklą krepsinionamai.lt citavo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. trenerį Darių Maskoliūną.

Vyrų krepšinio rinktinė renkasi į stovyklą Palangoje / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Artimiausios oficialios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės vyks lapkričio 26 dieną, kai lietuviai namuose priims Danijos krepšininkus, o lapkričio 29 dieną – Belgijos rinktinę. Tai bus Europos čempionato atrankos turnyro rungtynės.

Žiūrėkite fotogaleriją:

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovykla Palangoje (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau