Palangoje susižadėjo Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė / Socialinių tinklų nuotr.
Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-29 20:28
AA

Pramogų pasaulyje – dar vienos sužadėtuvės: dainininkas Vidas Bareikis pasipiršo socialinių iniciatyvų kūrėjai, televizijos laidų vedėjai Indrei Stonkuvienei.

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė gali džiaugtis nauju – sužadėtinių – statusu. Vyras mylimosios rankos paprašė penktadienį Palangoje, o šia žinia jie pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Vienu klausimu mažiau. Tai tiek tų žinių. Esu dar meilės lengvam šoke. Myliu Vidai Tave. Woooow“, – rašė laiminga moteris. 

Šią žinią ji patvirtino ir 15min portalui.

„Kol kas noriu viską pasilikti sau, nes esu laimės šoke ir buvime. Visas detales, kas ir kaip buvo, papasakosiu prie progos. O dabar yra labai aiški esmė. Ant emocijos labai sunku kažką papasakoti“, – sakė I.Stonkuvienė.

Šeštadienį savo „Instagram“ paskyroje apie ji daugiau papasakojo apie ypatingą sužadėtuvių vakarą.

„Žodžiais neina apsakyt mano būsenos, iš laimės neišsituriu savame kūne. Šypsena ir nuotaikytė max. Tai, kas įvyko vakar, papuola į mūsų gražią istoriją. Šis “projektas„ vyko (aišku, kuo puikiausiai slepiant visas detales) 4 mėnesius. Žiedo kūryba, jo užsakymas ir ta vieta, kurioje tai įvyks.

Banalu, bet tiesa: svajok, nes svajonės pildosi, tikrai tinka ir šiai akimirkai. Mūsų meilės vietoje, taip tikrai, taip nuoširdžiai ir man nieko nenujaučiant, tai įvyko. Istorija pasipiršimo verta atskiro posto ir progos. Bet man užsileidus Šiškausko dainą ir šokant su šluota ir ant supynių jokio įtarimo tikrai nebuvo, kad visai netrukus iš sugyventinės statuso virsiu sužadėtine.

Na, bet jei ir po mano šokių skambant Šiškauskui Vidas neatsipiršo, reiškias viskas tikrai tikra. Be jokių pompastikų, filmavimų, tik mes ir mūsų meilė. Tikėta, įvyko stebuklingai netikėtai Vido dėka. Tu esi pats geriausias pasipiršėjas. Myliu ir lai gyvenam“, – įspūdžiais dalijosi moteris.

Praėjusių metų lapkričio 14-ąją Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis atšventė savo dviejų metų draugystės metines. Žurnalo „Žmonės“ interviu pora pasakojo, kad prieš porą metų, baigiantis rudeniui, du išsiskyrę žmonės nieko nesitikėjo iš gyvenimo ir tiesiog leido kasdienybei tekėti sava vaga: darbai, vaikai ir nuolatinės mintys – o kas toliau?

„Tie metai kartu buvo tiesiog fantastiški, nes jaučiame pagarbą, daug kalbamės, mokame įsiklausyti“, – tikina Vidas.

Tai buvo kertinio lūžio etapas, kai Indrei teko mokytis gyventi iš naujo, nes prieš tai metai iki jųdviejų draugystės prabėgo lyg miglotas sapnas. Išmoko džiaugtis smulkmenomis ir vidinė pergalė, kad gali, suteikė didžiulį pasitikėjimą savimi. O juk buvo pratusi girdėti, kad yra netalentinga, negabi... 

Vidas neslepia, kad iš Indrės išmoko šeimyniškumo ir nebevėluoti... „Indrė kaip koks paukščiukas suka savo lizdelį, o aš, to nepatyręs, nedrąsiai pagalvodavau – gal ir visai faina?.. Aš – labiau meno žmogus, su praktinėmis užduotimis man kartais sunkiau susidoroti, bet mums abiem reikia iššūkių ir, įveikę vieną, imamės kito.“

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė / L.Balandžio nuotr.

Neseniai Vidas Bareikis pasakojo, kad šeštojo albumo „Fortūna“ kūrybos metu I.Stonkuvienė jį labai palaikė. Vidas, kalbėdamasis 15min studijoje, neslėpė žavėjimosi savo antrosios pusės pakantumu.

„Indrė yra kantrumo įsikūnijimas. Ji tą albumą girdėjo gal tūkstantį kartų, kai kurias dainas – nuo pat jų užgimimo namie, rūsyje, iki pat išvystymo ir nė karto nepasakė, kad gal ne laikas, ne vieta, kad pavargusi. Nė vieno karto. Čia yra meilė. Man ji yra rūpestingumo pavyzdys. Aš tokio žmogaus dar nesu sutikęs. Tokio rūpestingo, kuris taip sužiūri, taip palaiko. Turiu stebuklą šalia“, – gražių žodžių brangiai moteriai negailėjo pašnekovas.

Primename, kad Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė oficialiai pripažino, kad susitikinėja, 2020 metais, vykusių M.A.M.A apdovanojimų metu.
 
Netikėtus žodžius bene daugiausiai tais metais apdovanojimų pelnęs Vidas pasakė vos tik atsiėmęs „Metų atlikėjo“ apdovanojimą. Iš pradžių dainininkas padėkojo savo mamai, vėliau buvusiai žmonai Jurgai Šeduikytei už sūnų, o po to ir dar vienai jo gyvenimo mamai.
Po šių žodžių areną užliejo netikėti plojimai, nes tuo pat metu atsistojo ir Indrė Stonkuvienė. Tada ne vieną mėnesį internete sklidę gandai apie poros santykius galiausiai išlindo į dienos šviesą, o po tos akimirkos tapo aišku, kad kalbos buvo tiesa.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis (7 nuotr.)
+1