Palangoje – teniso sezono startas: S.Kučo organizuojamą turnyrą stebėjo Ž.Grigaitis ir R.Vilkienė

Teniso turnyro Palangoje svečiai
Teniso turnyro Palangoje svečiai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-06-14 16:46
AA

Savaitgalį Palangoje susirinko teniso mėgėjai iš visos Lietuvos. Čia vyko „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų turnyras, kurį stebėti susirinko bendraminčiai, besidomintys ne tik sportu, bet ir grožio industrija.

Turnyre net 102 dalyviai jėgas išbandė 9 skirtingose grupėse. Renginio dalyviai ne tik stebėjo rungtynes, bet ir dalyvavo „Perfectus Clinica“ atidaryme, rašoma pranešime spaudai. Turnyro dalyviams įrengta pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio lounge zona.

Teniso turnyras Palangoje

Vienas turnyro organizatorių Simas Kučas džiaugėsi turnyru ir pasiekta pažanga.

„Tai buvo aukščiausios klasės mėgėjų teniso turnyras su nuostabia lounge zona ir visomis iki smulkmenų apgalvotomis detalėmis. Didžiausi sveikinimai ir padėka gausiai susirinkusiems dalyviams, kurie spinduliavo puikia nuotaika ir demonstravo gražų žaidimą“, – teigė S.Kučas.

Teniso turnyras Palangoje

Išskirtinis renginys Palangoje subūrė žinomus veidus, grožio, sporto ir sveikatos srities atstovus. Turnyrą stebėjo modelis Simona Starkutė, verslininkas Žilvinas Grigaitis, sveiko gyvenimo būdo propaguotoja ir nuomonės formuotoja Rasa Vilkienė.

Teniso turnyras Palangoje

Didžiausios intrigos ir žiūrovų dėmesio sulaukė moterų dvejetų Power finalas, kuriame po daugiau nei dviejų valandų intriguojančios ir gražios kovos nugalėjo Ingrida Pečiulienė ir Živilė Antropikienė. Puikių mačų netrūko viso savaitgalio metu, o kitose grupėse turnyro čempionų vardais pasidabino:

  • Moterų dvejetai Middle – Greta Misiūrienė ir Indrė Abelkytė
  • Vyrų dvejetai Power – Tadas Volbikas ir Ignas Volbikas
  • Vyrų dvejetai Middle – Justinas Salagubovas ir Valdas Papečkys
  • Mix dvejetai Power – Daiva Mintautiškienė ir Julius Aleksandrovas
  • Mix dvejetai Middle – Sandra Poškienė ir Osvaldas Švitra
  • Moterų vienetai Light – Vilija Pociūtė-Danilevičienė
  • Vyrų vienetai Power – Mindaugas Volungevičius
  • Vyrų vienetai Middle – Tomas Šimkus

Fotogalerija:

Palangoje – „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų turnyras (29 nuotr.)
+23

Kita proga pasivaržyti kortuose teniso entuziastų laukia jau artėjantį savaitgalį. Birželio 16-18 dienomis visus į Palangą kviečia „Basanavičiaus kiemelio“ teniso turnyras.