Palangos 1006 km lenktynės sudomino žinomus žmones: atvyko ir vestuvėms besiruošianti Natalija Bunkė

Palangos 1006 km lenktynėse – žinomi veidai / Teodoro Biliūno nuotr.
Palangos 1006 km lenktynėse – žinomi veidai / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-17 15:16
AA

Liepos 17-ąją į Palangą sugužėjo ne tik poilsiautojai, bet ir automobilių sporto entuziastai. Čia vyksta 22-osios „Aurum 1006 km“ lenktynės. Tarp entuziastingų lenktynių žiūrovų – ir ne vienas žinomas veidas.

Šeštadienį „Aurum 1006 km“ buvo galima išvysti ne vieną garsų lenktynininką, tarp jų – Vaidotą Žalą, Vytautą Švedą, Deividą Jocių, Jurgį Adomavičių, Igną ir Joną Gelžinius, Indrę Senkutę-Gedgaudienę, Nemuną ir Nerijų Dagilius, Mantą Matukaitį, Aistę Antanaitytę-Matukaitę, Aurelijų Rusteiką ir daugelį kitų.

Visiems lenktynių dalyviams ir žiūrovams dėmesį rodė lenktynių organizatorius Darius Jonušis.

Vėlų šeštadienio vakarą paaiškėjo Palangos lenktynių nugalėtoja –  „Circle K MilesPlus Racing Team“ komanda, kurioje – Julius Adomavičius, Jonas ir Ignas Gelžiniai, Ralfas Aronas.

Palangoje iš viso varžėsi daugiau kaip 140 sportininkų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Darius Jonušis / Teodoro Biliūno nuotr.
Lenktynininkai Mantas Matukaitis ir Aistė Antanaitytė-Matukaitė / Teodoro Biliūno nuotr.

Kaitros nepabūgo ir į Palangą lenktynių stebėti atvyko Kauno meras Visvaldas Matijošaitis su gyvenimo drauge Loreta, atlikėja, verslininkė Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru Eidėjumi, televizijos laidų vedėjai Dalia Belickaitė, Mindaugas Rainys, šokėjas Saulius Skambinas, socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel ir daugelis kitų. 

N.Bunkė, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, prisiminė ne tik profesionalias automobilių sporto varžybas, kuriose dalyvavo prieš septynerius metus, bet ir pasidalijo pasiruošimo rugsėjį Maljorkoje vyksiančioms vestuvėms rūpesčiais.  

„Dabar turiu kitų „hobių“ nei važiuoti 1006 kilometrus, – juokavo pašnekovė. – Varžyboms reikia labai ruoštis, tad, neliktų laiko kitoms mano veikloms. Pabandžiau kartą ir užteks“.

Natalija Bunkė ir Aistė Antanaitytė-Matukaitė / Teodoro Biliūno nuotr.

N.Bunkė pasakojo, jog tuomet teko daug valandų praleisti sukant žiedus treniruočių trasoje Kačerginėje. Žinoma moteris neslepia – merginų ekipos sėkme tuomet mažai kas tikėjo.

„O savo tikslą – pasiekti finišą, mes tada įvykdėme“, – su džiaugsmu prisimena lenktynėse incidentų išvengusi N.Bunkė.

Ji patikino kasdien kelyje besielgianti saugiau ir, per vairavimo karjerą, nė karto nesukėlusi eismo įvykio. Visgi stebėti adrenalino pilnas lenktynes ji labai mėgsta. 

„Į „Aurum 1006 km“ kasmet atvykstu palaikyti savo komandos narių“, – sakė N.Bunkė.

Laiką lenktynių VIP zonoje su ja leido ne tik sužadėtinis Edgaras ir sūnus, bet ir buvęs sutuokinis Danielius Bunkus, kartą taip pat išbandęs profesionalių varžybų trasą.

Visvaldas Matijošaitis ir Danielius Bunkus / Teodoro Biliūno nuotr.

Paklausta, ar prieš vestuves užsienyje turi daug rūpesčių, N.Bunkė patikino – trečią kartą tekant į smulkmenas gilintis nebesinori.

„Yra planuotoja, kuri viskuo rūpinasi, o mes stengiamės nesureikšminti pasiruošimo detalių. Bus pilis, bus vila, išnuomota savaitei, gera kompanija ir mes. Ko daugiau reikia?“ – retoriškai klausė būsima nuotaka.  

Prie „Aurum 1006 km“ starto linijos šeštadienio vidurdienį startavo 41 komanda, atstovaujanti Lietuvai, Estijai, Vokietijai, Nyderlandams ir Jungtinei Karalystei. Iš 142 sportininkų absoliuti dauguma, net 138, vyrai ir tik keturios moterys. Visos jos iš Lietuvos – Indrė Senkutė-Gedgaudienė, Ernesta Globytė, Joana Survilaitė ir Aistė Antanaitytė-Matukaitė.

Šių metų „Aurum 1006 km lenktynes“ laimėjo „Circle K MilesPlus Racing Team“ komanda, kurią sudaro Julius Adomavičius, Jonas Gelžinis, Ignas Gelžinis, Ralfas Aronas. Tai – jau trečiasis iš eilės šios komandos titulas.

Lenktynių akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Palangos „Aurum 1006 km“ lenktynės (86 nuotr.)
+80