Palangos madingasis klubas atidarė sezoną: „Deimantiniame“ vakarėlyje – Montvydo dainos ir Grigaičio šėlionės

„Deimantinis“ vakarėlis Palangoje / Raimundo Alešiūno nuotr.
„Deimantinis“ vakarėlis Palangoje / Raimundo Alešiūno nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-09 16:48
AA

Šį savaitgalį viename populiariausių pajūrio klubų, skambant atlikėjo Donato Montvydo hitams, įvyko „Deimantinis“ vakarėlis, kuriame šėlo būrys žinomų žmonių, tarp kurių ir Žilvinas Grigaitis, papuošalų dizainerė Irina My My, verslininkė Viktorija Grimalienė, deimantų ekspertė Eglė Žadeikienė, grožio specialistė Gintarė Butrimavičienė bei kiti. Triukšmingai ir įsimintinai vasaros sezonui duris atvėrė didžiausias naktinis šokių klubas Lietuvoje „Exit“.

Palangos ambasadoriumi tituluojamas ir visada tik teigiamai apie šį Lietuvos kurortą atsiliepiantis Ž.Grigaitis atskleidė, kad šiemet Palangos laukia itin triukšmingas, kupinas stilingų renginių vasaros sezonas. „Džiugu, kad Palanga jau gali konkuruoti ne tik su Jūrmala, bet ir tokiais Baltijos pajūrio kurortais kaip Sopotas, ar net Gotlando sala. Gera žinoti, kad Palangos verslininkai turi daug drąsių ir perspektyvių planų šiame mieste: tiek kuriant sporto infrastruktūrą, tiek statant pasaulinio lygio viešbučių kompleksą“, – sakė verslo konsultantas Ž.Grigaitis, pasiryžęs visą šią vasarą praleisti savo namuose Palangoje.

Palangoje – „Exit“ klubo vasaros sezono atidarymas“ / Raimundo Alešiūno nuotr.

Klubo savininkai džiaugėsi, kad poilsiautojai Palangoje vis dažniau ieško kokybės ir išskirtinių pramogų. O „after party“ koncepcija, po kultūrinių renginių ar sporto turnyrų šiame kurorte jau prigijo. Kokybiškų pasilinksminimo vietų žmonės ieško pasibaigus, pavyzdžiui, teniso, padelio turnyrui, spektakliams ar koncertams.

Klubo atidaryme žibėjo deimantų ir grožio šou, kuriame buvo pristatyta unikali deimantų kolekcija ir naujas grožio konceptas. Deimantų ekspertė ir aukštosios juvelyrikos prekės ženklo „Ponas ir ponia Taurieji“ įkūrėja Eglė Žadeikienė šio renginio metu pristatė išskirtinę proginę papuošalų kolekciją.

Palangoje – „Exit“ klubo vasaros sezono atidarymas“ / Raimundo Alešiūno nuotr.

Šios kolekcijos kūrybinė idėja pagrįsta originalumu, veržlumu ir meile – savybėmis, kurios atsispindi kiekviename papuošale. Kiekvienas kūrinys sužibėjo modernumu ir subtilia elegancija, perteikdamas Eglės siekį, kad moterys nešiotų tikrus, spindinčius deimantus, kurie atspindi jų vidinį grožį ir stiprybę. Visi pristatyti papuošalai yra juvelyro rankų darbo, pagaminti su meile ir ypatingu kruopštumu detalėms. Pristatymo metu buvo akcentuota deimantų kokybė ir unikalumas, kuriuos kruopščiai atrinko pati Eglė, siekdama užtikrinti aukščiausią lygį. Eglė Žadeikienė, žinoma kaip deimantų ekspertė ir aukštosios juvelyrikos prekės ženklo įkūrėja. Ji ne tik prisideda prie išskirtinių papuošalų kūrimo, bet ir aktyviai dalijasi savo patirtimi, vesdama edukacijas apie deimantų kilmę ir kokybę.

Kaip sako pati Eglė: „Aš esu apie moterų meilę ir pagarbą sau. Noriu, kad moterys save vertintų ir puoštųsi tikrais ir itin kokybiškais brangakmeniais, nelaukiant ypatingos progos. Mano tikslas, kad moterys nešiotų spindinčius deimantus, o ne jų pavadinimą, nes jos to vertos“, – sako Eglė Žadeikienė, kurios aistra deimantams ir įsipareigojimas kokybei daro ją tikra savo srities lydere.

Palangoje – „Exit“ klubo vasaros sezono atidarymas“ / Raimundo Alešiūno nuotr.

Eglė sako, kad jai svarbiausia, jog kiekvienas dirbinys būtų unikalus meno kūrinys, sukurtas talentingų juvelyrų, skiriančių ypatingą dėmesį kiekvienai detalei. Ji ypač vertina meistriškumą ir prabangą, todėl kiekvienas jos papuošalas pasižymi ne tik grožiu, bet ir ilgaamžiškumu.

Smagiai nusiteikusių klubinėtojų grožiu rūpinosi grožio „Studijos G“ įkūrėja Gintarė Butrimavičienė. Jos kūrybingo kolektyvo dėka modelių veidai naktinio klubo šviesose ypatingai švytėjo, nes buvo puošti specialiomis deimantinėmis dulkėmis.

Palangos „Exit“ klubo vasaros sezono atidarymas (20 nuotr.)
+14