Pamatykite įspūdingą sužadėtuvių žiedą, kurį George'as Clooney įteikė teisininkei Amal Alamuddin

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-04-30 15:39
AA

Amžinu Holivudo jaunikiu tituluotas aktorius George'as Clooney (52 m.) pagaliau rado tą vienintelę, kurią panoro nusivesti prie altoriaus – ja tapo libaniečių kilmės teisininkė Amal Alamuddin (36 m.). Žurnalas „People“ naujausiame numeryje publikuoja ekskliuzyvinę nuotrauką, kurioje matyti įspūdingas Amal Alamuddin sužadėtuvių žiedas.

Sužadėtuvių žiedo nuotrauką galite pamatyti paspaudę ČIA.

Paparacams žiedą ant Amal Alamuddin piršto pirmą kartą pavyko užfiksuoti praėjusį sekmadienį, vos pasklidus žiniai apie poros sužadėtuves. Tą vakarą laiminga pora Santa Barbaroje vakarieniavo su draugais supermodeliu Cindy Crawford ir jos vyru Rande Gerberiu.

Tarp jų viskas yra tikra ir jie planuoja amžinai būti kartu.

„People“ patikimi šaltiniai atskleidė ir daugiau detalių apie piršlybas: prieš savaitę, balandžio 22-ąją, George'as Clooney pasipiršo romantišku ir tradiciniu būdu – priklaupęs ant kelio.

„George'as ir Amal stengiasi nesiafišuoti, bet tuo pačiu ir neketina to slėpti. Jie nori, kad jų mylimi žmonės žinotų, kad tarp jų viskas yra tikra ir jie planuoja amžinai būti kartu“, – sakė vienas šaltinis.

George'as Clooney ir Amal Alamuddin kartu yra penkis mėnesius.

Amal Alamuddin / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Graži ir protinga

Aktoriaus sužadėtinę labai palankiai įvertino jo šeimos nariai, o apie patį George'ą Clooney palankiai atsiliepia ir Dubajuje gyvenanti Amal Alamuddin šeima, su kuria jis susipažino kovo mėnesį. Gerų žodžių negaili ir aktoriaus draugai: jie džiaugiasi, kad pagaliau George'as Clooney susirado savo lygio moterį, o ne tokią, kuri pasinaudodama jo vardu nori pasidaryti karjerą pramogų pasaulyje.

Mes mylime Amal ir manome, kad jiedu puiki pora, – sakė aktoriaus  tėvas Nickas Clooney.

„Mes labai džiaugiamės dėl jų. Mes mylime Amal ir manome, kad jiedu puiki pora bei linkime jiems paties geriausio“, – „RadarOnline“ sakė Holivudo žvaigždės tėvas Nickas Clooney.

„Buvau nustebusi kaip ir viskas pasaulis – juk George'as ketino būti viengungiu visą gyvenimą, – sakė aktoriaus teta Starla Clooney. – Ši moteris turi būti nepaprastai ypatinga, jeigu jis pasiryžo šiam žingsniui.“

Žmonės.lt primena, kad kartą aktorius jau buvo vedęs – 1989–1993 metais jis buvo susituokęs su aktore Talia Balsam (55 m.), tačiau su ja išsiskyręs viešai pasižadėjo daugiau niekada gyvenime nebevesti. Nepaisant to, moterų dėmesio jam niekada netrūko.

Amal Alamuddin, palyginus su ankstesnėmis aktoriaus draugėmis, atrodo kur kas rimtesnė – ji ne koks modelis ar televizijos žvaigždė, o teisininkė, kuri specializuojasi tarptautinės teisės, žmogaus teisių, ekstradicijų ir kriminalinės teisės srityse. Šiuo metu ji atstovauja „WikiLeaks“ įkūrėjui Julianui Assange'ui jo ekstradicijos byloje. Anksčiau ji yra dirbusi buvusio Generalinio Jungtinių Tautų sekretoriaus Kofi Annano patarėja teisės klausimais. Tiesa, teisininkė gali pasigirti ne tik sėkminga karjera, bet ir puikia išvaizda – štai Didžiojoje Britanijoje atliktoje apklausoje ji buvo išrinkta karščiausia šalies advokate.

Amal Alamuddin / AFP/„Scanpix“ nuotr.