Pamatykite: reklaminės pertraukėlės metu pratrūkęs Lawrence'as O'Donnellis parodė tikrąjį savo veidą

Lawrence'as O'Donnellis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinių laidos „Last Word“ vedėjas Lawrence'as O'Donnellis tapo interneto žvaigžde, kai buvo paviešintas rugpjūčio 28-osios dienos įrašas. Tiesioginį eterį pakeitus reklaminei pertraukėlei televizijos laidų vedėjas tiesiog pasiuto.

Viskas prasidėjo nuo prastai veikiančios ausinės, kuria laidos komanda perduoda informaciją žinių pranešėjui.

„Kodėl aš nieko negirdžiu? Gerai, jau veikia. Kažkas spaudinėja mygtukus ir išjunginėja garsą. Kas manęs per ausinę klausia apie Darbo dieną? – burnojo Lawrence'as O'Donnellis, kol galiausiai pratrūko. – Kažkas kontrolės kambaryje prarado kontrolę.“

Po to sekė galinga keiksmažodžių tirada ir skundai, kad per ausinę girdi stuksenimą. Darbuotoją, norėjusį pakeisti ausinę, laidos vedėjas tiesiog išvarė.

Vienu metu Lawrence'as O'Donnellis atsistojo ir suriko, kad pats nutrauks stuksenimą ausinėje.


Žinių komanda pasipiktino tokiu vedėjo elgesiu ir nutekino per reklaminę pauzę padarytą įrašą. Jis iš karto išplito tarsi virusas. Susigėdęs Lawrence'as O'Donnellis viešai visų atsiprašė: „Geresnis žinių pranešėjas ir geresnis žmogus būtų geriau reagavęs į techninius nesklandumus. Atsiprašau.“

Daugelis internautų piktinosi tokiu ūmiu diktoriaus būdu, tačiau atsirado ir tokių, kurie iš susiklosčiusios situacijos nusprendė pasijuokti – padarė Lawrence'o O'Donnellio ir MC Hammer klipo „U Can't Touch This“ miksą. Angliškai nekalbantiems duodame užuominą – stuksenimas anglų kalba yra hammer.

Skaitykite daugiau