Pandemija toliau jaukia festivalių planus: antrus metus iš eilės nevyks „Granatos Live“

Festivalio „Granatos Live 2019“ publika / Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Tai nėra lengva, bet šiandien, likus kiek mažiau nei 100 dienų iki planuoto šios vasaros festivalio „Granatos Live“, turime pranešti, kad jis nukeliamas į 2022 metus“, - antradienį socialiniame tinkle pranešė festivalio organizatoriai.

„Granatos Live“ rengėjai sako, kad sprendimą lėmė nežinomybė.

„Suprantame jūsų nusivylimą ir liūdesį, nes patys jaučiamės taip pat. Vyriausybės prašėme ir ilgai laukėme atsakymų, kokie galimi renginių ribojimai šią vasarą. Bet iki šiol nėra žinoma, ar tokio dydžio renginiams kaip „Granatos Live“ bus leidžiama vykti. Laukti ilgiau nebegalime, nes tiesiog nespėtume suorganizuoti tokio festivalio, koks jis buvo iki pandemijos, tokio, kokį norime matyti patys bei kokio nusipelnėte jūs.

Ačiū kiekvienam jūsų už kantrybę ir palaikymą. Paskutiniai metai mūsų industrijai buvo itin sudėtingi ir akivaizdu, kad šis sunkus laikotarpis nesibaigia. Bet mes nusiteikę pakilti, dirbti ir 2022-ųjų rugpjūčio 5–7 d. Rumšiškėse jums paruošti patį geriausią visų praleistų vasarų savaitgalį.

Mes labai stengsimės, kad jau paskelbti atlikėjai pasirodytų ir 2022-aisiais, sekite informaciją, apie viską pranešime“, – rašė pranešime organizatoriai.

Jie taip pat paskelbė, ką daryti įsigijusiems bilietus.

„Bilietai, įsigyti į 2020 ir 2021 metų festivalį galios ir 2022-aisiais. Jei vis dėlto nauja data netinka, per 60 dienų savo bilietus galite iškeisti į kuponus, vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu Covid-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui įstatymu. Jei norite bilietą iškeisti į kuponą, iki 2021 m. liepos 3 d. užpildykite šią formą, paspaudę čia.“

Muzikos festivalis „Granatos Live 2019“ (175 nuotr.)
+169
Festivalio „Granatos Live 2019“ lankytojų stilius (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau