Paplitus žiniai apie Loreen koncertą rusų oligarcho festivalyje – atlikėjos atsakas apie skandalą

Loreen / Organizatorių nuotr. ir stop kadras
Loreen / Organizatorių nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2024-03-06 10:23
AA

Palaikymą Ukrainai ne kartą reiškusi „Eurovizijos“ dainų laimėtoja Loreen užsitraukė gerbėjų rūstybę po to, kai buvo pranešta apie jos dalyvavimą Rusijos oligarcho rengiamame festivalyje „Dream Music Fest 2024“, kuris vyks Azerbaidžano sostinėje Baku. Švedų atlikėja apie galimą pasirodymą niekur neskelbė, o kiek vėliau paaiškėjo, kad jame ji nebedalyvaus.

Ukrainos naujienų portalas Unian.net pranešė, kad Rusijos oligarcho Aro Agaloravo organizuojamame festivalyje turėjo pasirodyti du kartus „Eurovizijos“ konkursą laimėjusi Švedijos atstovė Loreen.

A.Agaloravas neigiamai pagarsėjo po savo viešų pasisakymų apie Rusiją ir išreikštą palaikymą Vladimirui Putinui. Verslininko teigimu, geresnio prezidento nėra, todėl šis turėtų valdyti amžinai.

Loreen koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Nepriklausomas tinklaraštis apie „Euroviziją“ savo „Instagram“ paskyroje skelbė, kad į Baku vykstantį festivalį atvažiuos ir atlikėja Loreen. Tačiau pati atlikėja savo interneto puslapyje ar socialiniuose tinkluose apie tai neskelbė.

„Du kartus „Euroviziją“ laimėjusi atlikėja Loreen atvyks į koncertą, kuris vyks Baku. Ji yra viena iš atlikėjų, pasirodysiančių „Dream Music Fest 2024“ festivalyje, rengiamame Sea Breeze kurorte“, – rašyta „Instagram“ paskyroje.

Loreen koncerto paskelbimas / Unian.net

Internete kilus sujudimui, išplatinta žinia, kad Loreen pasirodymas „Dream Music Fest 2024“ atšaukiamas. O apie koncertą pranešusiame puslapyje išplatintas viešas pareiškimas.

„Apgailestaudami pranešame, kad Loreen koncertas Baku mieste yra atšaukiamas. Loreen komentavo: „Aš ir mano koncertų vadybininkas iš Didžiosios Britanijos sužinojome apie šį festivalį faktus, kurių seniau nežinojome. Dėl šios priežasties mes mano pasirodymą „Dream Music Fest 2024“ atšaukėme dar prieš man oficialiai pranešant, kad ten dalyvausiu“, – rašoma pranešime.

Loreen koncerto atšaukimo pranešimas / Stop kadras

Užsienio portalas Unian.net primena, kad Loreen ne kartą viešai reiškė pagarbą Ukrainai ir šioje šalyje koncertavo.

Tiesa, minėtame festivalyje savo dalyvavimą patvirtino kita „Eurovizijos“ scenoje išgarsėjusi dainininkė – Ani Lorak. Ši 2009 metais dainų konkurse atstovavo Ukrainai su daina „Shady Lady“. Tačiau renginio organizatorių puslapyje ji pristatoma kaip „rusų muzikos pop diva“.