Papuošalus ir drabužius pradėjusi kurti Violeta Repčenkaitė: „Darau tik tai, kuo tikiu“

Violeta Repčenkaitė su dukra Dorotėja / Anios Slotos nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Jei mano mintys nesitransformuotų į realią kūrybą, tikriausiai sprogčiau“, – juokiasi Maltoje gyvenantis modelis, moterų sąmoningumo stovyklų organizatorė Violeta REPČENKAITĖ (40). Ji laiminga galėdama pasidžiaugti iš sykio dviem naujienomis – pirmaisiais pačios kurtais papuošalais bei drabužiais.

„Pagaliau įgyvendinau svajonę – sukūriau pirmąją savo papuošalų liniją, – džiaugiasi. – Turėjau tikslą kurti tokius dalykus, kurie būtų ne tik gražūs, bet ir naudingi juos nešiojančiai moteriai, todėl jie yra su pusbrangiais akmenimis, kristalais.“

Violeta tiki akmenų galia. Jie savęs pažinimo, sąmoningumo keliu ne vienus metus einančiai moteriai – viena iš priemonių vidiniam balansui atrasti. Riboto leidimo papuošalų linija „Talisman“ – ant ekologiškos odelės kabinami pusbrangių akmenų žirniukai. Ar šiandien reikia ametisto, rožinio kvarco, tigro akies, lazurito, saulės akmens, malachito, avantiurino ar amazonito, o galbūt kelių akmenėlių derinio, gali nuspręsti kiekviena, tą papuošalą nešiojanti.

Violeta tiki, kad tinkamai parinktas akmuo gali veikti kaip vaistas: kurias nors savybes stiprinti, aktyvuoti, kurti tas, kurių trūksta. Tarkim, jai pagal prigimtį labai tinka, suteikia dar daugiau vidinės ramybės ametistas.

Skaitykite daugiau