Paramos koncerte „Pasidalink“ dainas traukė lietuviškos popmuzikos žvaigždės

Koncerto „Pasidalink“ akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Koncerto „Pasidalink“ akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-12-09 19:31
AA

Sekmadienį tiesioginiame LNK eteryje paramos koncerte „Pasidalink“ savo balsais vargstančioms šeimoms ir alkstantiems vaikams lėšas rinko tikra Lietuvos dainingiausiųjų armija. Nors scenoje pasirodė daugybė muzikos šviesulių, daugiausiai ažiotažo ir susidomėjimo susilaukė susipykusių popscenos divų – Natalijos Bunkės ir Vilijos Pilibaitytės-Mios – duetu atlikta „susitaikymo“ daina.

Pirmasis scenoje pasirodė maestro Donatas Katkus. Jis patikino, kad Lietuvių tauta turi didelę širdį ir visuomet noriai aukoja. „Mes patys puikiai žinome, ką reiškia. Patys vargingai gyvenome, tad aukoti mums nėra sunku. Pasižiūrėkite į skaičius, jie puikiausiai tai įrodo“, – tikino jis.

Po šios skambios kalbos scenoje išdygo „Smaragdinis“ choras su Deivydu Zvonkumi priešakyje. Jie jausmingai traukė „Pasidalink“ akcijos himną. O iš karto po jų – šokėjų grupė „Džentelmenai“ padainavo savo naujausią dainą.

Aistringai ir  Bryano Adamso dainą „All for love“ traukė trys muškėtininkai – Egidijus Sipavičius, Merūnas Vitulskis ir Česlovas Gabalis. Daina Ūkio banko teatro arena nuvilnijo itin darniai. Legendinė grupė „Rondo“ sudainavo visiems gerai žinomą dainą savo dainą „Tau“. Publika dar ilgai nenustojo plojus, tačiau nurimo ir beveik neteko amo uždainavus žavingajai ir įspūdingo balso savininkei Evelinai Sašenko.

Koncerto „Pasidalink“ akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Merūnas Vitulskis ant scenos rodė visiškus stebuklus. Kol jis savo įstabiu balsu traukė garsąją „Bésame Mucho“ (1940 metais parašyta penkiolikmetės poetės meksikietės Consuelo Velázquez daina – aut.past.) didžėjai suko plokšteles, o iš kolonėlių sklido laužyti elektroninės muzikos ritmai.

Šis tiesioginis eteris skyrėsi ir tuo, kad viena studijų buvo įrengta ant „Akropolio ledo“. Ten  krepšininkas Sergėjus Jovaiša,  balerūnas Nerijus Juška, aktorė Eglė Gabrėnaitė ir kiti išsakė savo susirūpinimą dėl skurdo Lietuvoje  bei alkstančių mažųjų šalies gyventojų. Ant ledo avėdamos pačiūžas pasirodė ir žaviosios studentės. Čiuoždamos ledu jos smagiai  dainavo  vieną savo dainų.

Šventinėje scenoje pasirodė ir Birutė Dambrauskaitė bei šeimyninis Viliaus ir Violetos Tarasovų duetas. Pastarieji atliko energingą dainą apie meilę.

Koncerto „Pasidalink“ akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, kad šio renginio kostiumais rūpinasi kostiumų dailininkės karjerą pradedanti Agnė Jagelavičiūtė. Aprangos ekspertei didžiausią galvos skausmą sukėlė klausimas, kaip gi aprengti Mia ir Nataliją?

„Yra dvi idėjos – arba aprengti jas vienodai, nes tai abiejų scenos žvaigždžių susitaikymas, arba kardinaliai priešingai, išryškinant judviejų priešiškumą“, – dar prieš tiesioginį eterį intrigavo Agnė. Tiesa, jas aprengė taip pat tačiau skirtingai – Viktorijos Jakučinskaitės prieš porą mėnesių pristatytos kolekcijos suknelėmis su laikrodžiais.

Mia savo įstabų balsą pademonstravo net du kartus. Pirmąjį – viena, atlikusi Whitney Houston dainą „I will Always love you“.  Antrą kartą scenoje pasirodė kartu su Natalija Bunkę ir sudainavojos dainą „Ačiū“. Primename, kad šią dainą Natalija pristatė dar besilaukdama savo ir Danieliaus Bunkaus sūnaus Kristupo.

Primename, kad N.Bunkė ir V.Pilibaitytė smarkiai susivaidijo ir net nagus nusilaužė prieš ketverius metus, per kolegos Stanislavo Stavickio-Stano vestuves. Nuo to laiko abiejų dainininkių santykiai išliko įtempti.

Koncerto „Pasidalink“ akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Žinoma gražias dainas nemokame koncerte traukė ir Evelina Anusauskaitė kartu su Ruslanu Kirilkinu, ir merginų grupė „Pop Ladies“, atlikusios lietuviškai perdainuotą Filipo Kirkorovo dainą „Sniegas“.  Česlovas Gabalis su vaikų choru dainavo už širdies griebiančią Michaelo Jacksono dainą „We are the worl“.

Žinoma, tokią jausmingą bei gi labdaringą dieną duetu sudainavo ir Deividas Zvonkus su mylimaja Katažina Nemycko. Jie pasirinko Gyčio Paškevičaus dainą „Draugams“. Tiesa, ją atliko su savo chorais, kurie kadaise dainavo TV3 projekte  „Chorų karai“.

Priešpaskutinis ant scenos lipo estrados grandas  Stasys Povilaitis Jis traukė savo dainą „Sudeginti tiltai“. Finalinei dainai atlikėjus suvienijo „Queen“ daina „Show must go on“. Maestro Donato Katkaus diriguojamo orkertro muzikoje darniai skambėjo Merūno Vitulskio, Mios, Egidijaus Sipavičiaus, Česlovo Gabalio ir Evelinos Sašenko blasai.

Trumpai apie labdaros akciją „Pasidalink“

Kiekvienas žiūrovas, per paramos koncertą „Pasidalinkim“ paaukojęs bent penkis litus, padės vieną šeimą išmaitinti visą savaitę. Šią gerumo akciją televizija rengia kartu su labdaringa organizacija „Maisto bankas“. Tai jau antras didelis paramos projektas, kurį šiemet transliuoja LNK. Spalį LNK organizavo koncertą „Už vaikystę“, per kurį organizacijai „Gelbėkit vaikus“ žiūrovai suaukojo per 360 tūkstančių litų.

Koncerto metu, aukodami po penkis litus žiūrovai paaukojo daugiau nei 523 tūkst. litų, kurie prieš švientes galbūt palengvins sunkiai besiverčiančių šeimų buitį.

Koncerto „Pasidalink“ akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.