Parduodamas hercogienės Catherine ir jos sesers Pippos butas: jo vertė per keletą metų išaugo dvigubai

Kembridžo hercogienė Catherine su seserimi Pippa Middleton josios vestuvių dieną / Vida Press nuotr.
Kembridžo hercogienė Catherine su seserimi Pippa Middleton josios vestuvių dieną / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-30 11:21
AA

Parduodamas Kate Middleton ir jos sesers Pippos butas Londone. Pasak „The Sunday Times“, vietą galima įsigyti už 2.5 milijono JAV dolerių.

Butą, kuriame gyveno Middleton seserys, pirko jų tėvai Michaelas ir Carole Middletonai. Tuomet vieta vakarų Londone jiems atsiėjo kur kas mažiau santaupų. Šiandien jie už nekilnojamą turtą gali gauti net vienu milijonu daugiau nei mokėjo.

Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.

Kate ir Pippa studijų metais gyveno nuostabiame bute, prestižiniame Londono Čelsi rajone. Bute – trys miegamieji kambariai, dvi vonios, erdvi svetainė, virtuvė. Butas išsidėstęs per tris aukštus.

Interjeras Kate ir Pippos namuose – skoningas, vyrauja žemiškos ir neutralios spalvos. Bute visi langai į vakarus, todėl jame beveik niekuomet netrūksta dienos šviesos. Popiet visas butas prisipildo šviesos.

Pippa Matthews / Vida Press nuotr.

Primename, kad dabar Catherine gyvena Kensingtono rūmuose. Kembridžo hercogienė su vyru, princu Williamu ir trimis vaikais ten džiaugiasi 20 kambarių ir karališkos šeimos privilegijomis.

Tuo tarpu Pippa Middletos su vyru Jamesu Matthewsu ir naujagimiu Arthuru, įsikūrę prašmatniame bute Londone, kuris neseniai buvo renovuotas.

Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą (31 nuotr.)
+25