Parfumeriją dievinanti D.Bosas – apie geriausią kvapą savo gyvenime ir kuo niekada nesikvėpintų

Daina Bosas ir Maria Randers / Dariaus Kučio nuotr.
Daina Bosas ir Maria Randers / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-09 21:10
AA

Trakų Vokės dvare vykusiame ištaigingame renginyje tarp daugiau nei 100 svečių buvo galima sutikti ir Dianą Bosas. Ji su dukra Maria Randers čia užsuko pasidomėti parfumerijos naujienomis. Palangoje gyvenanti stilingoji verslininkė atskleidė, koks kvapas yra geriausias jos gyvenime ir kaip ji derina kvepalus norėdama sukurti neišdildomą įspūdį.

D.Bosas sako kvepalų parduotuvėje galinti praleisti valandų valandas. O norėdama išgauti tobulą savo aromatą, ties vienais kvepalais niekada neapsistoja, rašoma pranešime spaudai.

„Kvapai mano gyvenime man yra absoliučiai viskas – kvepalų butikuose tiesiog prarandu laiko nuovoką ir niekada nesirenku to, kuo kvepinasi dauguma. Vis tik, kai kuriu savo dienos kvapą, renkuosi jį miksuoti iš kelių skirtingų kvepalų buteliukų. Turiu penkis ar šešis geriausius savo kvepalus, kuriuos kartu derinu kiekvieną dieną, kad išgaučiau tobulą aromatą.

Mano kvapai gilūs, nišiniai ir jau gali vadintis sunkiąja artilerija. Galiu pasakyti, kad jau tikrai turiu išlavintą uoslę ir drąsiai galiu žaisti šiuos kvapų žaidimus, nebijodama prašauti pro šalį“, – apie savo kvapus pasakoja verslininkė Daina Bosas.

Su šypsena ji įvardijo, vis tik koks kvapas yra geriausias jos gyvenime: kaip ir daugeliui įsimylėjusių moterų – tiesiog jos vyro.

Daina Bosas ir Maria Randers / Dariaus Kučio nuotr.

Į Trakų Vokės dvarą, kur Saugirdas Vaitulionis pristatė savo pirmus kvepalus „Charme d‘Ambre“, atvyko didžiulis būrys garsenybių: atlikėja Natalija Bunkė su vyru Edgaru, nuomonės formuotojos Karolina Meschino, Indrė Stonkuvienė, iš Paryžiaus atskridusi Deimantė Kazėnaitė, Inidė Jasnauskaitė, Kristina Ivanova, laidų vedėjos Gintarė Gurevičiūtė, Rūta Mikelkevičiūtė, Gerda Žemaitė, modeliai Solveiga Mykolaitytė, Kotryna Kazlovaitė, Karolina Toleikytė, Simona Starkutė, verslininkas Ramūnas Vyšniauskas, stilistė Milda Metlovaitė bei daugelis kitų.

Saugirdo Vaitulionio renginyje – prabangos ir garsenybių fiesta (237 nuotr.)
+231