Paris Hilton susituokė su verslininku Carteriu Reumu: šventė užsitęs dar tris dienas

Paris Hilton su Carteriu Reumu / Socialinių tinklų nuotr.
Paris Hilton su Carteriu Reumu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-12 11:13
AA

Vakarėlių liūte tituluota Paris Hilton (40) susituokė su verslininku Carteriu Reumu (40), skelbia „Daily Mail“. Vestuvių ceremonija įvyko jos velionio senelio Bel Airo dvare.

Paris Hilton ir Carterio Reumo vestuvės prasidėjo lapkričio 11 dieną ir užsitęs dar tris dienas, skelbia užsienio portalas. Per šį laikotarpį žvaigždė planuoja pakeisti 10 suknelių.

Paskelbdama apie prasidėjusias vestuves, modelis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki baltą nuotakos suknelę ir veliumą.

„Mano amžinybė prasideda šiandien“, – rašė P.Hilton.

Kiek anksčiau Paris Hilton, viešėdama „The Late Night Show“ ir kalbėdamasi su Jimmy Fallonu, patvirtino, kad ėjimas iki altoriaus bus filmuojamas, o vėliau rodomas dokumentiniame „Peacock“ seriale „Paris in Love“.

„Noriu, kad mano gerbėjai matytų, jog radau šarmingą princą, kad mano pasaka baigtųsi laimingai“, – pasakojo Paris laidoje.

Paris ir Reum yra pažįstami jau 15-ka metų, o jų santykis ypač sustiprėjo per pandemiją, kai nebuvo galima keliauti.

„Mes tapome labai artimi. Tiek laiko, kiek praleidžiame dabar, įprastai žmonės praleidžia per penkerius metus“, – pasakojo ji anksčiau užsienio naujienų portalui „People“.

Žmonės.lt primena, kad P.Hilton ir C.Reumas apie sužadėtuves paskelbė šių metų vasario mėnesį. Svarbią dieną P.Hilton įamžino fotosesijoje, o sužadėtuvių nuotraukomis pasidalijo savo oficialiame tinklalapyje.

„Nekantriai laukiu, kol pamatysiu, kas naujajame gyvenimo etape manęs laukia, turiu partnerį, kuris mane besąlygiškai palaiko. Santykiuose mes – lygūs, darome vienas kitą geresniais žmonėmis. Tikrai džiaugiuosi, jog tiek metų laukiau. Carteris to buvo absoliučiai vertas“, – tuo metu rašė ji.

Paris Hilton mylimasis – verslininkas, kuris savo karjerą vysto Los Andžele. 

Čikagoje jis baigė Kolumbijos universitetą, vėliau įsidarbino įmonėje „Goldman Sachs“, kur ir pradėjo savo sėkmingą karjerą. Netrukus Carteris įkūrė angelų investicinę įmonę „M13 Ventures“ ir šiuo metu yra itin sėkmingas JAV verslininkas.