Paryžiaus mados savaitės laukiamiausias – įspūdingas „ETAM“ renginys

„ETAM“ šou – „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.
„ETAM“ šou – „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio remiamas turinys
2021-10-06 13:28
AA

Spalio 4-osios vakaras buvo išties ypatingas. Pelnytai gavęs vienos įtakingiausių mados sostinių titulą – Paryžius sutraukė kaip niekad gausų stiliaus gerbėjų būrį iš viso pasaulio, kuris rinkosi į čia prasidėjusią kasmetinę mados savaitę. Ją iškilmingai atidarė įsimintinas Prancūzijos apatinio trikotažo lyderio „ETAM“ šou – „LIVE SHOW 2021“!

#feelfree – kompanijos pagrindinė žinutė, skirta visoms moterims, kurios, nepaisant jų kūno sudėjimo, amžiaus, odos spalvos ar pažiūrų, kviečiamos jaustis laisvai ir žvelgti į gyvenimą pozityviai. Šia pakilia emocija ir buvo pradėtas jau 14-asis madų renginys.

„ETAM“ šou – „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.

Įsimintini kontrastai

Klasiškam pasirodymui, klasikinė ir vieta. Iškilmingą atmosferą sukūrė operos ir baleto teatro „Opéra Garnier“ erdvė. Ji pasirinkta neatsitiktinai. Šiųmetis šou – duoklė šokiui, todėl scenoje įvairiomis formomis savo pasirodymais užbūrė skirtingi menininkai: šiuolaikinio šokio grupė bei meistriškai dviratį valdantis pasaulio čempionas raideris Matthias Dandois, pademonstravęs įsimintinus akrobatinius triukus.

Šiuolaikinio šokio grupės ir dviračio virtuozo M.Dandois pasirodymo akimirka / Agence/Bestimage nuotr.

Skambant gyvai atliekamai Prancūzijos nacionalinio orkestro muzikai pirmoji podiumu žengė žymioji manekenė ir „ETAM“ mados namų mūza Constance Jablonski. Vilkėdama lengvutį tiulio sijoną ir avėdama puantų imitacijos batelius ji priminė baleriną, o paskui ją einantys modeliai sukūrė vaizdą tarsi stebėtum modernią „Gulbių ežero“ versiją. Nuostabūs šiuolaikiški apatinio trikotažo komplektėliai ir prabangius praėjusius laikus menanti renginio aplinka sukūrė skoningai kontrastingą ir ilgam įsiminsiantį reginį.

„ETAM“ šou – „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.

Šarmingą atmosferą kūrė ir tokie pasaulinio lygio dainininkai kaip Imany, Shouse ir Lala&Ce. Įvairių muzikinių stilių visuma puikiai išpildė vakarą ir derėjo prie pristatomų skirtingų „ETAM“ apatinio trikotažo linijų.

Atlikėja Imany „ETAM“ šou „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.

Modernioji juodoji gulbė

Šou pradžioje pristatytus švelnius pastelinių tonų gaminius, atskleidusius romantišką ir labai moterišką „ETAM“ kompanijos pusę, netruko pakeisti kiti. Pasirodžiusios Juodosios gulbės buvo pasipuošusios rafinuotomis klasikinių spalvų glaustinukėmis bei liemenėlių ir kelnaičių deriniais, kurie išsiskyrė gundančiomis iškirptėmis ir inovatyviu kirpimu.

„ETAM“ šou – „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.

Odė švytėjimui 

Įspūdį kėlė „ETAM“ dizainerių meistriškas gebėjimas į kolekciją subtiliai integruoti futuristines detales. Prabangaus blizgesio turinys audiniai, holografija ir kerintys nėriniai – kontrastai, kuriems nėra lygių!

„ETAM“ šou – „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.

Gėlių karalienė

Moterys ir gėlės – neišskiriamas tandemas. Jos švelnios, o kartu ir aistringos kaip ir įvairiaspalviai žiedai, kuriais buvo puošta teatrališka modelių apranga bei apatinis trikotažas.

„ETAM“ šou – „Live show 2021“ / Agence/Bestimage nuotr.

„ETAM“ kolekcijas kviečiame įsigyti salonuose VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE, ŠIAULIUOSE ir e-parduotuvėje WWW.LEMODUS.LT

Žiūrėkite madų šou fotogaleriją ir video:

Prancūzijos apatinio trikotažo lyderio „ETAM“ šou Paryžiuje „LIVE SHOW 2021“ (16 nuotr.)
+10

Madų šou vaizdo įrašas: