Pasakė tikrąją priežastį, kodėl Khloe Kardashian dukterį pavadino True

Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-17 14:58
AA

Nors neištikimybės skandalas vis dar netyla, realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian su krepšininku Tristanu Thompsonu gyvena džiugiomis nuotaikomis – juk prieš penkias dienas pasaulį išvydo judviejų dukra True.

Socialiniame tinkle pristačiusi dukrą kaip True Thompson, Khloe Kardashian pareiškė, kad mergaitė visiškai užkariavo mamytės ir tėvelio širdis. „Mylime tave“, – džiaugėsi moteris, pamiršusi visas ją prieš gimdymą užklupusias negandas.

Gerbėjai netruko padaryti išvadų, jog vardą True (liet. Tiesa) garsenybė dukrai išrinko neatsitiktinai – esą taip ji nepamirš mylimojo išdavystės. Žmonės.lt primena, kad mergytė gimė prabėgus mažiau nei 48 valandoms po to, kai buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame Khloe mylimasis Tristanas užfiksuotas besibučiuojantis su striptizo šokėja.

Vis dėlto iš piršto laužtas kalbas suskubo paneigti True močiutė Kris Jenner. Šeimos vadybininke dirbanti Kris paaiškino gerbėjams, kad mergytės vardas neturi nieko bendro su neištikimybės skandalu.

Khloe išrinkdama vardą dukteriai pagerbė savo šeimos vyrus: jos prosenelis buvo vardu True Otisas Houghtonas, o senelis – Robertas True Houghtonas.

Realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian (5 nuotr.)
Vida Press (Splash News/Protein World) nuotr.
+2